Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen érzeted először,...

Hány évesen érzeted először, hogy szeretnél babát? Mennyi időre rá született meg a babátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

32 éves voltam amikor szerettünk volna babát, ehhez túl kellett esni egy ciszta műtéten, onnantól a 4. hónapban sikerült, és 33 évesen szültem.

Ok: nem találtam előbb olyan párra akivel egyáltalán baba tervezésig jutottunk volna... :)

2015. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22-23 évesen. 27 évesen szültem.
2015. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rám már 1-2 éve rám szökött törni, hogy szeretnék gyermeket vállalni, a férjem ugyanígy van vele. Azonban megbeszéltük, hogy még 1-2 évet várunk vele, több külső tényező miatt is, mert akkor lesz a legideálisabb nekünk.:) de remélem, hogy nem kell majd éveket várnunk a gyermekáldásra, pl egyészségügyi probléma miatt.

25N, 34 F

2015. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 évesen már vágytam rá. 21 évesen férjhezmentem, 23 évesen szültem az első babámat.
2015. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19 évesen már szeretünk volna 29 vagyok és még nincsen :( De találni a Télapó hoz egy + tesztet :)
2015. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gyerekes szinten már 14 évesen, de úgy igazán komolyan 19 évesen kezdtem érezni, hogy babát szeretnék. 20 évesen lett is :) Érdekes, hogy a tesót viszont csak 8 évvel később vállaltuk be (igazából hét, csak egy évet várni kellett rá, hogy sikerüljön), korábban nem vágytam rá.
2015. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

26 évesen éreztem először, de onnantól nagyon akartam. 28 leszek, mire megszületik.

26 hkm

2015. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök komolyan csak 27 évesen éreztem, az esküvőm másnapján. Emlékszem, hogy Bécsben sétáltunk és arra gondoltam, hogy bár lenne itt velünk egy baba is majd. Két hónapra rá pozitív lett a tesztem, az a baba elment 9 hetesen, de aztán ismét 3 hónap múlva már egészséges terhességem lett. 28 évesen lesz meg a babám.:)

24 hkm

2015. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!