Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszene a Gergely...

Nektek hogy tetszene a Gergely Bálint névpár?

Figyelt kérdés

A Bálint az én kedvenc fiúnevem, a Gergely pedig az apja neve lenne és mifelénk hagyomány a családban tovább vinni a szülő nevét. :)


Jól hangzik együtt a Gergely Bálint? Vagy esetleg inkább a Bálint Gergely jobb?

Mit gondoltok így, együtt a két névről?


Minden véleményt köszönettel és szívesen fogadok. :)

Vezetéknevünk a Fekete. :)


Előre is hálásan köszönök szépen minden választ! :)



2015. nov. 23. 10:40
 1/6 anonim válasza:

A Gergely azaz Gergő az jó.

De a Bálint az nem igazán volt egy ossztálytársam aki rühelte a nevét mert valentin napon van Bálint nap és a többi fiú szívta miatta a vérét.

Nem sokan szeretik a Bálint nevet ezt vettem észre.

De nem csak ezeket nem szeretik hanem:

Béla,Ferenc,Huba,Károly,István ( folyton le Pistizik és rengeteg Pistikés viccek vannak amiket rühelnek a szegény Pistik :) ) Marcel ( Marcinak becézve rühellik és szintén sokat csúfolják gyerekként ezeket tapasztaltam)


Gyerekkorban a gyerekek szemetek egymással :)

Engem Eszternek hívnak és Eszter be terpesztel cimmel csúfoltak a fiúk :( meg hasonló butaságokkal.

2015. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a vezeteknevem, úgyhogy remélem nem veszed sértésnek, ha leírom, hogy a csupa E hangot tartalmazó keresztnévvel mekegős, eszperente lesz az egész, ami komolytalanná teszi a nevet vagy akár annak viselőjét.


Ennek ellenére nagyon tetszik a nevpár, külön-külön és egymás mellett is.

Nekem is a Bálint az egyik kedvenc nevem.

:)


Ezek miatt én úgy adnám a helyetekben, hogy Fekete Bálint Gergely.

Nagyon szép és így a Bálint megtöri az eszperente hangzást is.

2015. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bálint gergely jobb .
2015. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszik a Bálint és a Gergely is. Szép nevet választottak! Amit előttem is írtak, szerintem is a Fekete Bálint Gergely hangzana jobban, mint a csupa "e" betű egymás mellett.
2015. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönök minden eddigi választ, természetesen mindenkinek zöld kezet adtam. :)


Teljesen egyetértek az érvelésekkel is, sok igazság volt bennük és valóban szerencsésebb lenne a Bálint Gergely, nehogy túl eszperente legyen a név. :)

Köszönöm szépen, tényleg. :)

2015. nov. 24. 07:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik így, de tényleg jobb előre a Bálint.
2015. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!