Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés óta még nem jött meg a...

Szülés óta még nem jött meg a mensim! Így szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
4hónapja szültem. Azóta még nem jött meg a mensim és érdekelne hogy így el tudok e kezdeni valamilyen tabit szedni? Nem szoptatok már sajnos tejem sincs már olyan sok.

2015. nov. 23. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom bármikor el lehet kezdeni szedni csak ha nem ciklus első napján kezded, akkor nem véd csak 8. naptól míg ugye ciklus első napján ha kezdve van akkor első naptól véd.
2015. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott a nögyógyászod?
2015. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nődoki azt mondta, csak akkor kezdjem el, ha megjött - de erről megoszlanak a vélemények.
2015. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A dokim csak a 6hetes kontrollon látott utoljára és akkor írt fel gyógyszert amit szoptatás alatt lehet szedni de nem váltottam ki mert az csak addig véd amíg szoptatok. Ezért kérdeztem hogy kinek mi a tapasztalata ha fel íratnék mást azt lehet e szedni.
2015. nov. 23. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd megmondja az, akivel feliratod.
2015. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!