Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tippelős! Kislány v kisfiú...

Tippelős! Kislány v kisfiú van az uh-n?

Figyelt kérdés

[link]


12. héten készült.

Köszönöm!


2015. nov. 24. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiúnak tűnik, bár én elég hülye vagyok az uh képekhez, sosem látok rajta semmit. (mint a Jóbarátok sorozatban, mikor Rachel és Ross nézte a babáját az uh-on:))

De itt mintha látnám lógni a kis zacsiját... :)

2015. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is fiúra tippelek. Ott nem mondták meg?
2015. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Fiucska :)
2015. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát sajnos szóba sem került, kis visszacsorgás van a szívénél és erről beszéltünk. Honnan lehet látni, hogy fiú? Van már egy 3.5 éves kislányunk, apuka nagyon szeretne egy fiút, persze a lényeg h egészséges legyen! ;)
2015. nov. 24. 20:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Ahogy ülő pózban van - vagy legalábbis a lábai előre néznek, ott, ahol igy a feneke sejlik, alatta mintha lógna valami. :)
2015. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok - pontositok. :)

Szóval a combja alatt van látszik egy kis dudor, szerintem az a férfiassága. :):)

2015. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is annak vélem, de csalóka, lehet h a köldökzsinór?
2015. nov. 24. 20:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Én konkrétan herezacsit látok, az tuti nem köldökzsinór. :) Persze az sem biztos, hogy az amit gondolok, de nekem annak tűnik.
2015. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még nem látni a zacsit:) A 11-14 hetes babáknál nemtől függetlenül egy péniszkezdemény látható, ami a lányoknál 14. hét után visszahúzódik. Ha ez 30 foknál kisebb szöget zár be a gerinc vonalával, akkor lány, ha nagyobb, akkor fiú.

[link]


Nincs esetleg 2D-s kép róla? Erről elég nehéz megmondani. A lábai fölött szerintem az a köldökzsinór, a kidudorodó rész alul meg szerintem a másik combjához tartozik.

2015. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2D-s kép nincs sajnos. Talán a 16. heti uh-n kiderül;)
2015. nov. 25. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!