Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aurélia vagy Auróra nevekről...

Aurélia vagy Auróra nevekről mit gondoltok? Nektek tetszik valamelyik?

Figyelt kérdés
Adnátok valamelyiket a kislányotoknak?

2015. nov. 26. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kiejteni őket, nekem személy szerint nem tetszenek,viszont annyiban jó, hogy eleg ritka nevek:) nem volt ndennapi
2015. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyik sem tetszik.

Tetszik viszont a Jázmin, a Zselyke, a Kinga, az Ágnes, az Emese, a Noémi. Régebben tetszett a Vanda, a Diana, mostanában kezdett el tetszeni a Vilma.

2015. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Auróra nem tetszik, a cirkáló jut róla eszembe. Aurélia inkább, bár én más -lia végződésű keresztnevet választanék, de semmiképpen Ofélia vagy Orália nevekre gondolok.
2015. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az Aurélia régen öreges volt, most már biztos csak azért nem, mert régebben olvastam egy történetet, amiben volt egy Aurélia nevű tinilány. Azóta tudom fiatalabbnak is elképzelni. Auróra viszont nagyon tetszik. Meg nem is olyan zavaró benne, hogy ilyen külföldies, szóval szerintem nagyon jó. Egyébként nem tartom az Auréliát se rossz névnek, de régen egyáltalán nem tetszett. Az "é"-nek az ékezete miatt viszont kicsit "csípős" nekem a közepe, de egyébként, hát most így belegondolva, szép, nőies, de régen tényleg egyáltalán nem tetszett. Meg a Hajnalka az is szép név. :)
2015. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Talán Aurélia, de azért vannak jobbak is.
2015. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
97%
Az Auróra tulajdonképpen egy régi név, ami nem terjedt el túlságosan. nekem tetszik ez a név. :)
2016. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Atamásnévmárfoglalt:c válasza:
48%
Az Aurélia nagyon imrelevánsmeh fura az Auróra misztikusabb név de én nem ezeket adnám pl Timi bogi Laura Anita ezek nekem speciál nagyon aranyosak tűnnek
2021. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
2015-ben kérdezték.. gondolom azóta megszületett és kapott egy nevet.. :D
2021. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!