Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándékötlet másfél éves...

Ajándékötlet másfél éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdekelné?Mászóalagút,bár itt 3éves kortól ajánlják.Műanyag,egyszemélyes libikóka vagy hintaló?Játékkonyha?esetleg babakocsi?
2015. nov. 30. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

lanyom is masfeleves...szerintem mind jo amiket irsz. mi jatszohazat vettunk a kertbe neki, de kap hintalovat is meg a crayola szonyeget.

babakocsija van, jarassegto de imad vele tologatni kesobb meg szerepjatekozni, az is jo otlet....a sator nekem nem szimpi nem akarnam kerulgetni ezert is kap kulteri hazikot de biztos elbujna abban is jo parszor.

nem tudom mi az anyagi keret itt javasoltak nelem versenypalyat kisautonak kisvonatnak (ha igy rakeresel jatekboltban h autopalya kidobja mire gondolok) de gondplkodtunk babahazban es diavetitoben is csak aztan kifogtuk a jatszohazat akcioban.

2015. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél neki bármit ami színes, és le lehet törölni róla a nyálat.
2015. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!