Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit veszel/vettél másfél éves...

Mit veszel/vettél másfél éves fiadnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ami nincs neki, de még nem tudom mi lesz, de az alábbiakon vacillálok

fejlesztő lenne:

-építőkocka(fa, vagy egymásba tehető), vagy vonatos építőkocka(amiből vonat lesz, ha összeteszi)

- hangszer pl xilofon, dob(tanítani kéne ritmusérzékre)

- ugráló zebra, szobacsúszda (az egyensúlyérzék fejlesztése még a beszédre is kihat..)

- formabedobós másik(ami van Fp az nem a legjobb, nem halad vele, csak kudarcélmény neki)


de nagyon örülne szerszámosládának, szerelhetős autónak(az én csavarhúzómmal, de még egy golyóstollal is szerelgetne mindent..)vagy szirénázó autó se ártana, de nem tudom olyan létezik e, de imádja a húzhatós vagy tolhatós játékokat is, abból is csak egyetlen egy van neki


tanulóasztal is jól jönne, vagy interaktív képeskönyv (pl vonat mellett gomb, és megnyomja, zakazoló hangot ad, stb..)


hirtelen ennyi, még nem gondollkodtm nagyon rajta

2015. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam szánkót kap. Nemrég költöztünk és az új házban találtuk a szánkót, csak meg kell javítani.

Kap valami benti ajándékot is. Valami interaktív könyvre gondoltam.

2015. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém futóbiciklit fog kapni.
2015. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, várom még ha van ötlet :)

Vannak nagyobb unkatesók és sajnos a fentiek 90%-a már megvan ezért is vqgyok tanácstalan. A futóbiciklit a nyuszi hozza majd, szánkót viszont mi is szereztünk be. Emellé szeretnék még valamit.

2015. dec. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!