Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a konyha 31ezerért?

Figyelt kérdés

[link]


3,5 éves kislányunknak vennénk, 3-an adnánk rá össze a pénzt. Máshol ez 31,000Ft+ 5,000 a szállítás.


2015. dec. 2. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagyon szeret a kislányod főzni és van rá hely, akkor igen, bár rohadt drága.

És ne felejtsetek el akkor már hozzá illő edényeket is venni.

2015. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel fából van szerintem megéri. Főleg ha hárman dobjátok össze rá a pénzt.
2015. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, edényeket is vennénk, az árát mi is sokalljuk. Van egy játékkonyhája, de az a 4,000Ft-os babáknak való, eldől, nem stabil, azzal sokáig játszott és bárhol van ilyen mindig leköti vele magát. Hely lenne a konyhának.
2015. dec. 2. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Van hasonló az IKEÁ-ban, hozzá való fém edényekkel, kicsit olcsóbb is.
2015. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem éri meg. Ha apuka ügyes egy régi bútorból is lehet csinálni, és ott nincs határa a képzeletnek. Én nem venném meg. Inkább szerszámot-festéket ragadnák.
2015. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán, még olcsónak is tűnik, de én kb. vásárlásonként elköltök ennyit egyébként is...
2015. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ilyeneket most lidlben is lehet ilyeneket venni joval olcsoban amihez már kiegészitöket is adnak .lehet hogy az nem fa de jol nézki .
2015. dec. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!