Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 hós kifiunak kis játék...

18 hós kifiunak kis játék konyha karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Amikor főzök mindig ott szöszmötöl velem nem játszik a nappaliban. Szeret pakolgatni,sok mindent megèrt ès mond is pár szót. Szerintem tökèletes ajándèk lenne neki. Páromnak nem nagyon tetszik az ötlet m h kisfiú. Szerintetek?
2014. nov. 26. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi 18 hós kisfiúnak :)
2014. nov. 26. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan 3 évest, aki babakonyhát kapott, nagyon szeret igazából is sütni. Lehet, hogy szakács lesz, nem is baj, a jó szakácsok férfiak :)
2014. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy kisfiú. :)

Sztem korai. De ha belefér anyagilag, meg helyileg is, akkor miért ne?

Apukának meg mondd meg, hogy lehet, hogy mesterszakács lesz belőle.

2014. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) azèrt gondoltam neki m akkor talán nem szednè ki mindig a konyhában lèvő dolgokat. Külföldön èlünk ès csak velem van egèsz nap na meg apával estènkènt. Nehèz kitalálni,h olyat kapjon amivel lefoglalja magát amig èn felteszem az ebèdet stb...2. Lehet h várunk ezzel akkor mèg. Èn is nèztem h 3 èves kortól ajánlják. Ha van valami jó ötletetek más játèk amit szeretnek a kicsik szivesen fogadom :)
2014. nov. 26. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam 19 hós. Ő is folyton az edényeket pakolgatja, jó ötletnek találtam karácsonyra a kiskonyhát, de az én férjem is pont úgy gondolja, ahogy a Te párod, hogy nem kisfiúnak való ajándék. Mndjuk én egyébként is arra jutottam, hogy még korai lenne Neki, pár percnél tovább nem játszik még egy dologgal.
2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!