Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek a Kerek mese...

Nektek tetszenek a Kerek mese dalai és a rajzok?

Figyelt kérdés

Velem van a baj, hogy falra mászok tőle?? A szövegek bugyuták, a rajzok borzasztóak, és az énekesnő hangjától feláll a szőr a hátamon... sosem engedem nézni a fiamnak.. de az ÖSSZES ismerős anyuka akivel ez idáig szóba került lehurrogott. Mindenki más szerint szuper, és aranyos.

Nektek mi a véleményetek?

Túl szigorú vagyok, hogy megfosztom ettől a gyerekemet? (Normális zenét természetesen nézhet/hallgathat...)


2015. dec. 2. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem egy kisgyerek szintjén van. Aranyos, egyszerű.

Fiam is szerette, de mostanában kevésbé nézi.

Most Tompeti és Apacuka a sláger.

2015. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is rosszul vagyok tőle, de a kislányom ujjongva táncol a kukásautó dalra. A többit nem hallgatja ő sem, de az az egy valamiért nagyon megtetszett neki.
2015. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok kekec anyuka, lényegében olyan mesét néz a kölök, amilyet akar, de a Kerekmesétől sikítani tudnék, így az tiltólistás.

Mi is Tompeti rajongók vagyunk. ;)

2015. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi is Tompetit nézzük :). Imádja a kisfiam.

Meg kell mondanom őszintén, a kerek mesének esélyt sem adtam, nem szoktam neki betenni, így nem tudom neki tetszene-e.. A Gyerekdalokat, és Gryllust is szereti.

Ja, igen a Kukásautó dalt azt mi is meghallgatjuk néha, az kivétel, mert a kukásautókat imádja, bár attól sem vagyok elragadtatva.

2015. dec. 2. 14:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ez, én is sikítok tőle... A rajzok meg.. hát nem szeretném, hogy ilyen rajzok alapján alakuljon ki bármilyen kép a gyerekemben bármiről.. (pl. a nyúl egy burgonya két füllel, és felemás szemekkel...)


Mi is Tompeti rajongók vagyunk egyébként.. :) :)

2015. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, de azért nem is tiltom, annyira nem gáz. A dalocskákra néha rákapnak, nézik egy-két napig, aztán megunják. A meséket talán párszor nézték meg, azok nagyon rosszak, ahogy a nő hangsúlyozása és hadarása szerintem szörnyű.

Vannak mesék, filmek, amiket nem nézhetnek, de az nem a Kerekmese kategória.

2015. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A részeg tengetészest a babánktól a dédszülőkig mindenki imádja.
2015. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem bírom. De én Tompetit is szellemi fogyatékosnak látom. A Bogyó es Babóca pedig felháborító "tanulságokat" mutat be. A gyerek egyet se látott ezekböl. Én megneztem előre és eldöntöttem, hogy ilyesmiket nem nézünk. Ennél nálunk magasabb az elvárás.
2015. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is borzalmasan gagyik a kerekmesék. Nem tudom, ki énekli de szörnyen rossz, élvezhetetlen a hangja. Mondjuk nekem a Tompeti is hasonló kategória. Bogyó és Babóca szintén. Még ami nagyon gáz, az a Teletubbies...brrrr...hideg ráz tőle.
2015. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A dalok még hagyján, bár gagyik, de a gyerekek szeretik. A meséi tiltólistásak, mert iszonyú gyorsak, a szövegük egy kicsi számára követhetetlenek. Ne ebből tanulják a nyelvet...

Halász Jutka, Tompeti, Alma együttes jöhet. Mesékből meg magyar népmesék 3 éven felülinek.

2015. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!