Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ármin vagy Milán? Egyszerűen...

Ármin vagy Milán? Egyszerűen nem tudjuk eldönteni.

Figyelt kérdés

A férjemnek inkább az Ármin tetszik, én inkább a Milán felé hajlok, már csak azért is mert az Ármin szerintem nagyon gyakori lett mostanában, tágabb ismerettségi körben 4 Ármin is van, Milán viszont csak 1.

Esetleg felmerül a kompromisszum, hogy legyen 2 neve, de akkor is el kell dönteni, hogy melyik legyen az első, mert mégis azon fogja szólítani mindenki, legalábbis míg ő másképp nem dönt. A vezetéknévvel mindkettő passzol.


2015. dec. 4. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Abszolút szubjektív nyilván, de nekem a Milánról egy nem túl okos szláv focista jut eszembe (nyilván az AC Milan miatt), míg az Árminról Vámbéry Árminra asszociálok, és egy okos, leleményes, kedves fickóra.

Azért vicces, mert most megnéztem a nevek jelentését, és épp fordított az asszociációimmal (Milán a 'kedves', Ármin pedig 'hadi férfi'. :)

2015. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő tetszik. De inkább Milán
2015. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milán
2015. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mifelénk Milánnal Dunát lehet rekeszteni. Ármint nem ismerek. Szóval inkább utóbbi.
2015. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milán
2015. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább a Milán.
2015. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább az Ármin. Felénk Milánból van rengeteg. Meg nem tudom, nekem olyan makarónis.
2015. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ármin nekem nagyon lányos név, miután persze Kiss Tibi ezt adta a fiának megszaporodott rendesen.

Nekem Milán, bent is volt a top 5-ös listámba.

2015. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Milán jobban tetszik.

Ármin valóban felkapott lett mostanság, de nekem amúgy is túl feminin hangzású, emiatt nem adnám.

A 2 név ötlet jó lenne kompromisszumnak, viszont nem passzolnak egymás mellé sehogy.

Kovács Ármin Milán (ez a minMil egymás mellett valahogy nagyon fura hangzású, mintha beakadt volna a lemez)

Kovács Milán Ármin (ez is ugyanaz csak pepitában, egymás tükörképei a magánhangzók és valahogy nehéz kimondani)


Esetleg valami teljesen más 3. névben nem tudtok megegyezni? Mert ez így elég patthelyzet.

2015. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő passzol a vezetéknévhez?

Elfogult vagyok,Milán a nyerő!Nekem például egyetlen idősebb Milán ismerősöm van (25 éves) közel s távol más nincs,akit így hívnak.Ahhoz képest,hogy gyakorinak számít...

2015. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!