Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hetes kislányom orra minden...

7hetes kislányom orra minden reggelre megtelik száraz kakival. Vélemény?

Figyelt kérdés
Ez nagy baj? Attol lehet hogy hason altatom? Ki kell ezt kezelni? Idáig fulytam orrsprayt ès kézi szivoval kiszedtem de most ha akarok fulyni sprayt akkor neki fog sirni. Tisztitsam az orrát továbbra is? Vagy inkább nézessem meg dokival?
2015. dec. 5. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Hogy mivel??? Kakival?

A taknyot így hívják felétek?

2015. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát,ha tényleg kakival telik meg az orra,az óriási probléma! Vidd orvoshoz!
2015. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A takony olyan csuful halszodik azért irtam hogy kaki
2015. dec. 5. 09:28
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Mert a kaki sokkal szebb..:D


Orrváladéknak hívják.


Vegyél hidegpárásítót, nem lesz olyan száraz a levegő, és nem szárad bele a cucc.

2015. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom...Ne haragudj,de szegény baba elég gáz helyre született.Főképp gáz anyához.
2015. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nevelj belőle cirkuszi artistát vagy olimpiai bajnok tornászt, mert aki képes az orrába szarni, az a világ leghajlékonyabb embere. Nagy jövő áll előtte.
2015. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is félre értettem a kérdésed, a legelején mindenképp. :) A "fulytam" szó jelentésén is töprengenem kellett, mire megfejtettem, hogy "fújtam" akart lenni....ugye? :)


Párásabb levegőre van szükség, az megoldás lesz.

2015. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a hodegpàràsìtót ajànlom. (meg a helyesìràsi szótàrt a fulyni miatt).


A legtöbb gyerek ordìt az orrszìvótól, viszont ha nagyon tele a nózi, azt ki kell pucolni. Ha nap közben nem tortyog, nincs gond.

2015. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Neki fog sírni,fulytam,száraz kaki....hajaj,nem irigylem a gyereket,az biztos.Számomra a takony még mindig elfogadhatóbb,mint a kaki az orrban.De nyugodtan nevezheted beszáradt orrváladéknak is.
2015. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Neked javasolnek inkabb egy magyar tanfolyamot utana e
2015. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!