Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet...

Szerintetek rossz ötlet újszülött kislánynak fejpánt?

Figyelt kérdés
Azért kellene, hogy ne álljon ki a füle.
2015. dec. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az baromi kényelmetlen lesz neki. Inkább orvossal beszéld meg, hogy deformitást hogy javasolt kezelni. Lehet, hogy tud barátibb megoldást, vagy ha olyan, akkor idősebb korában plasztikai műtéttel visszaállítható.


De újszülöttnek szerintem magától is sokat változik még a füle.

2015. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvost kérdezz meg, hogy mit javasolna. De egy nem túl szoros pánt talán nem zavarná annyira... Én olyat láttam, hogy alváshoz a füle csücskét leragasztják valami spéci tapasszal. Nem tudom amúgy, hogy ez egyáltalán hatásos-e.
2015. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne álljon ki a füle? Mekkora a baba? Vagy már alapból úgy gondolod, h elálló füle lesz? :)

Szobatársam babájának volt fejpántja, nem tűnt úgy, h zavarná a babát. Ha nem túl szoros, akkor szerintem nincs ezzel gond.

2015. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám két mocorgással le is tornázta volna magáról (nem maradt meg rajta a zokni, harisnya, nadrág sem újszülöttként).


Valami más, orvos által ajánlott megoldás?

2015. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!