Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokat fáj az alhasam bal...

Sokat fáj az alhasam bal oldalon, csípőcsont tájékán, most pl már 12. napja, máskor random jelleggel pár napot. A mellem meg van duzzadva. A havi vérzésem, nem rendszeres 21-26-28 naposak voltak az utóbbi 3hónapban. Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Voltam hormonvizsgálaton ott mindent rendben találtak.Ultrahang cisztát nem mutat ki. Nem vagyok terhes csináltam tesztet. Már több nőgyógyásznál voltam szerintük nincs baj. Hova lehetne fordulni?

2015. dec. 9. 12:49
 1/1 anonim válasza:
Szia érdemes a rákszürés is nehogy ott legyen gond. Vagy háziorvostol beutalot kérni valahova
2016. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!