Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem zavar, ha random...

Titeket nem zavar, ha random emberek kezdenek el gügyögni a gyerekednek? Pl. Pénztáros fizetéskor

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Random emberek? Nem, nem zavar. Engem ez a megfogalmazás jobvan zavar 😊. Az idegen emberek nem jó? Itt ez a trendi mostanában úgy látom ☹ .
2015. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem, szerintem inkább kedves gesztus.
2015. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem, sohasem zavart. Inkább büszke vagyok rá, hogy idegen emberek szerint is aranyos gyermekem van. Téged zavar, kérdező?
2015. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Engem nagyon, főleg, hogy soha nem beszélek így a gyerekemmel.


Random idegenek akkor ... :D

2015. jún. 1. 10:48
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
nem, miert zavarna?
2015. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem:) Sőt nekem kifejezetten jól esik mikor odajönnek és mondják,hogy milyen szépséges,tündéri kislány:) Jó érzés,engem is büszkeséggel tölt el:)
2015. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Jah hupsz most olvastam,hogy "Gügyögni" :)

Nem igazán gügyögnek neki,csak dicsérgetik:) De egyébként ha gügyögnének sem izgatna különösebben:)

2015. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Én még néha örülök is, hogy amíg pakolok a szalagra, addig lefoglalják a gyerek figyelmét a pénztárnál.

De ha nincs hozzá kedve a gyereknek, akkor nem törődik velük, és ennyi...

És rettenetesen büszke vagyok, mert nagyon sok idegen ember csak azért szólít meg (engem, vagy őt), hogy milyen szép kisfiú. Ez már jelent valamit, hogy nem csak én vagyok elfogult...


Miért zavar téged? Burokban akarod tartani? Vannak rajta kívül emberek a világon, miért baj, ha hozzá szólnak, esetleg szocializálódik???

2015. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
sokkal jobban zavar, amikor a kisfiam rámosolyog egy "random" emberre, aki fapofával bámul tovább a semmibe, unott tekintettel. olyankor mindig úgy érzem, hogy nincs az emberiségnek szíve. a gagyogás kedves gesztus. miért zavarna ha kedvesek a gyerekemmel az emberek?
2015. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Amíg csak beszél, és nem fogdossa nem zavar. Azt nem szeretem, ha fogdossák, főleg a kezét, arcát.
2015. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!