Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a babámnak, ha...

Mi baja lehet a babámnak, ha az elhullott hajam megeszi?

Figyelt kérdés
5 hós, már kúszó babámnak az elhullott hajamat bizony néha-néha sikerül megennie. Folyton össze van kötve a hajam, takarítok, de ennek ellenére ez elkerülhetetlen. Van, hogy visszaköszön a kakiban, sőt, amikor kiporszívóztam az orrát, hajszál is jött!!! Nem tudom, hogy eddig mennyit sikerült megennie. Előfordulhat, hogy lerakódik benne és nem kakilja ki? Ki hogyan tudta megoldani az elhullott haj problémát?

#hajhullás #elhullott haj
2015. dec. 9. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez iszonyú gáz...neked nem az egy ilyet itt megkerdezni????menj es takarítsal helyette..te jó ég
2015. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Alaposabban takaríts.


Használj hajhullás elleni sampont.


A haja az emberi szervezet nem tudja megemészteni, bennmarad a gyomorban, és elfoglalja a helyet az értékes táplálék elől. Emellett nyilván komoly egészségügyi károkat tud okozni.


Ettől függetlenül a kakiban lévő biztos hogy nem a gyereken keresztül jutott oda.

2015. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* hajat.
2015. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szedj vmi vitamint.De szerintem is fura kérdés.
2015. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De oda kerülhetett, (kakiba), mert áthaladhatott a beleken. De nagyon veszélyes, akár vakbél is kialakulhat miatta. Próbálj sűrűbben porszívózni, adj cumit a szájába, (még mindig jobb mint hajat enni), esetleg vegyél fel hajkendőt.
2015. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé hullott a hajam, a következőket tettem amikor kúszott a babám: ilyen tapadós hengerrel is átmentem mindig a szőnyegen porszívózás után (minden reggel porszívóztam egyébként) és hetente egyszer vizes szivaccsal is áttöröltem a szőnyeget. Sosem láttam, hogy hajszál lett volna neki bárhol is.. szerintem is alaposabban kellene takarítanod ha ilyesmi előfordult... és vágasd le a hajad, vagy szedj vitamint.
2015. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A babák mindent megesznek,megrágnak,ami előjük kerül! Semmi baja nincsen annak a gyereknek!

Te meg takaríts többet,jobban és akkor nem fog előfordulnu!

2015. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, látszik nincs gyereked, és ne is legyen, ha ilyen szintén tudsz csak megnyilvánulni. Nem vagyok hülye, tudom, hogy nem egészséges haját enni. Különben ez kisgyerekeseknél egy átlagos probléma, csak én rá merek kérdezni.
2015. dec. 9. 18:43
 9/11 A kérdező kommentje:
A többieknek: ha egy nap 10x porszívózok, akkor is találhat, igaz kisebb az esélye. Én mindig is szerettem magam körül a rendet, de most gyerek mellett kevesebb időm marad a háztartásra. Értem én, hogy emiatt szar anya vagyok a szemetekben, mert 2 naponta tudok csak porszívózni minden más mellett, és hogy nem tudok egyszerre a gyerekkel is lenni, meg takarítani, meg 5 fogást főzni stb. De én emberből vagyok ellentétben más szuper anyákkal. Plusz, ahogy írtam a hajam összefogom, úgy is alszom. De, ha 5 centisre vágatnám, akkor is hullana, kopaszra meg nem fogom. Vitamint szedek, de az sem 100%, hiszen normális esetben is napi átlag 100 hajszálat veszít az ember. Csak arra lettem volna kíváncsi, h más is van-e így és mit tesz ellene.
2015. dec. 9. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, figyelj, én egyáltalán nem tartom magam szuperanyunak. Persze, a gyerek mellett mindenkinek kevesebb idő jut a háztartásra. Ne sértődj meg a válaszokon, hiszen Te kérdeztél :).

Annyi, hogy kicsit a gyerekhez igazítottam a házimunkák fontossági sorrendjét. Amíg kúszott, addig a porszívózás, felmosás volt a legfontosabb, hogy ne nyalja be a piszkot, lehet hogy jobban összegyűlt a mosás vagy a mosogatnivaló, de minden reggel a porszívóval, felmosással kezdtem, mert ez volt a gyerek szempontjából fontos. Amióta jár, és nem hasal állandóan a földön én sem porszívózok fel minden nap. Egyáltalán nem vagy a szememben szar anya, de feltettél egy kérdést, amire merészeltem válaszolni, és tanácsot adni.. Ha ez baj, akkor ne kérdezz inkább :).

2015. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!