Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, ti mit csinaltok?

Anyukak, ti mit csinaltok?

Figyelt kérdés
Valami foglalkozas ami segit kikapcsolodni ebbol a stresszbol, feszultsegbol. Gyereknevelesin vagyok, neha erzem nagyon feszult es faradt mar. Kicsi kikapcsolodasra vagyok. Koszonom
2015. dec. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy felnőtt színezőt. Tök jól kikapcsol és megnyugtat. Olvasni szoktam és filmet nézni.

Valami hobby? Ami érdekel?

2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gitározok. Heti egyszer oktatóhoz megyek, éjjelente gyakorolok.
2015. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem egyedül vagyok a gyerekekkel, akkor én elvonulok puzzlezni. Éjjel is csináltam, de sajnos nappal semmit nem tudok tőlük pihenni. Általában a nagyik látogatásakor (a szüleim egész hétvégés program) is puzzle van elővéve, ha a gyerekek nélkülem is megvannak. Nekem az tökéletes agymosás.

Amúgy a munkám volt ilyen agytorna, de még nem tudok visszamenni dolgozni, addig marad a puzzle.

2015. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt színező nekem is nagyon bejön, mondjuk én amúgy is nagyon szeretek rajzolni, firkálni, ez meg kimondottan tetszett, úgyhogy a férjemtől kaptam egyet névnapomra, teli találat volt :)

Ezen kívül olvasok, de rengeteget. Két éve vettem egy Kindle-t, na azóta pláne iszonyúan sokat olvasok, mert bármilyen könyvhöz hozzá tudok jutni pillanatok alatt. Kilométeres listám van már az elolvasandó könyvekről, pedig tényleg nagyon sokat olvasok, de valahogy sosem jutok a végére :D

Meg mostanában (újra) rákaptam a puzzle-re, mondjuk kár, hogy elég drágák, de volt már, hogy a vásárban vettem, vadi újat, csak már régi volt, de még bontatlan fóliában volt, és csak egy ezrest fizettem érte. Mondjuk most kaptam egy olyat, hogy szerintem megőszülök, mire kirakom, de akkor is megbirkózom vele :D

Meg most elkezdtem könyvet fordítani. Már régóta terveztem, de most jutottam el odáig, hogy tényleg neki is lássak. Egy Raoald Dahl könyvet fordítok angolról magyarra, itthon valamiért sosem adták ki, pedig amúgy egy nagyon izgalmas meseregény. Ha elkészülök vele, a nagyobbik fiam már el is olvashatja.

2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En futok. Vettem egy futopadot, igy ha nem tudok elszabadulni otthonrol, akkor azon hajtom le magam.

Mondjuk en regen is edzettem, csak egy mutet miatt azt nem folytathattam es eltartott egy ideig, amig rajottem, hogy nekem kell a mozgas ahhoz, hogy levezessem a felesleges feszultseget.

2015. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En amig nem lettem ujra terhes, elmentem estenkent egy-egy fel orara futni, hetvegente akar edzoterembe is. A legjobb stresszlevezetes, felfrissit agyilag is. Alig varom h ujra mehessek, de az meg legalabb 7 honap...
2015. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van színezőm. :)

Mellette rengeteget olvasok, engem ez kapcsol ki. Eltereli a figyelmemet. Imádom.

2015. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.
2015. dec. 13. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van felnőtt színezőm :-D Ha a kislányom leül színezni, már ülök is mellé és én is színezem a sajátomat.
2015. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!