Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan nőt aki szándék...

Ismertek olyan nőt aki szándékosan lett terhes úgy, hogy a párja még nem akart babát?

Figyelt kérdés
Mi lett a kapcsolat vége? Megéri ez, és utána véletlennek feltüntetni a terhességet?
2015. dec. 13. 07:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted megéri hazugságra alapozni egy kapcsolatot?


Más kérdés hogy nem tudom sajnálni azt a férfit, akit így "behúznak a csőbe", ugyanis ő is ott volt, tehetett volna ellene ha nagyon akar.

A gyereket viszont sajnálom. 99 % hogy egy ilyen indítás után csonka család jut csak neki.

2015. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ismerek, es szetmentek.

De a gyerek gyonyoru , aranyos, erte megerte.

2015. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Ismerek. Én voltam, elváltunk mielőtt megszületett volna, én megadtam a lehetőséget, hogy elvetesse. Nem akarta! Most nevelheti egyedül.
2015. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Én olyat ismerek,ahol a pasi volt odáig,hogy ő mennyire akar gyereket,aztán mikor terhes lett a lány,hirtelen úgy gondolta,hogy akkor ő inkább mégsem akarna.

Még tart a kapcsolatuk,bár a gyerek még csak nemrég született meg. De a szülésig végig ment a huzavona,hogy maradnak vagy szétmennek

2015. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Konkretan a baratnomrol van szo, es mondta hogy az elso alkalomkor bevette a fogamzasgatlot este, a pasi latta, es elkonyvelte, hogy akkor szedi, es nem huzott gumit, soha meg nem beszeltek, hogy hogy vedekezzenek, miota szedi a baratnom a tabit. Ezt kihasznalva a kovetkezo honapban nem szedte a gyogyszert, es terhes is lett.

Itt en pl egyertelmuen felelosse tennem a pasit is.

2015. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2 es es 5 os voltam.
2015. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

"én megadtam a lehetőséget, hogy elvetesse"


:-D

Annak kellett volna megadni a lehetőséget,hogy meg se foganjon...

Milyen az,mikor egy férfi megadja a lehetőséget a nőnek az abortuszra???

2015. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nagyon akart gyereket, de a párja egyáltalán nem. Állította, hogy szed fogamzásgátlót -kivaltotta minden hónapban és az aktuális szemet lehúzás a wcn. Akkor mondta el, hogy terhes, amikor betöltotte a 12.hetet. Mivel a pasi anno apa nélkül nőtt fel és nagyon szenvedett tőle, feleségül vette, igaz, már a lanykeres napján is közölte, hogy innentől mint barátok élnek együtt a gyerek 18. szuletesnapjaig, amikor is azonnal beadja a valopert. Most 10 éves a fiuk, apukanak mindig voltak barátnői, asszonyhoz nem nyúlt a terhesség bejelentése óta.
2015. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek. Azóta is együtt vannak. Nem tökéletes minden, de nem feltétlenül ez az oka.

Ennek ellenére is nagyon rossz ötletnek tartom az ilyet.

2015. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

ismerek.együtt vannak továbbra is a szülők, de a fèrfi folyamatosan csalja a nőt.

szerintem hatalmas ostobaság a nő rèszèről.ha gyereket akar,de a pasi nem,akkor keressen más pasit,akivel egyeznek a vágyai.

persze olyan nő is van,aki nem akar gyereket, csak a pasit akarja maga mellè megtartani.ez mèg nagyobb ostobaság. egy haldokló kapcsolatba gyereket vállalni...

a párommal mèg nem szeretnènk gyereket,fogamzátgátlót szedek.eszembe nem jutna abba hagyni a gyógyszert, a tudta nèlkül. ha lesz majd gyerekünk, akkor kozos döntés legyen.

2015. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!