Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ismertek olyan nőt aki megbízh...

Ismertek olyan nőt aki megbízhatóan védekezett mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
Megbízható alatt az értem, hogy, gumival vagy tabival tehát pl. a gumi nem lyukadt ki.Mit tehet ilyenkor egy nő ha semmiképpen nem akar szülni?
2015. nov. 14. 11:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem ismerek.


Két lehetőség van: vagy abortusz, vagy megszüli.

2015. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem ismerek ilyet.

Ha valaki védekezés mellett lesz terhes, az nagyon-nagyon ritka, mindenki más meg nem védekezett megfelelően.

2015. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

1. A kizárólag óvszerrel vagy kizárólag gyógyszerrel történő védekezés nem elégséges! Nem 100%-os,ráadásul a gyógyszer nem véd a betegségtől!

2. Igen,van/volt több eset is. Az én praxisomban is,bár az esetek többségében kiderült az emberi mulasztás.


Amennyiben egy nő nem akar szülni:


1. Műtét. Petevezetékek átvágása. Nem,az elköttetés nem elégséges!

2. Kombinált védekezés. Gumi ÉS gyógyszer együttes alkalmazása. Ráadásként mehet a spermicid síkosító is.


Egy nőgyógyász pasi.

2015. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen, bár nem voltam ott, hogy ellenőrizzem, ugye. Elvileg védekeztek óvszerrel, ami nem szakadt ki, mégis terhes lett. Aztán hogy a közismert óvszer-bakik közül mit maszatoltak össze, nem tudhatom.


Ha nem akarsz szülni, marad az abortusz.

2015. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a megbízható védekezést az óvszer és tabletta együttes használata jelenti. Itt kb 0.000001 % az esély arra, hogy terhes lesz valaki. Csak tabletta, vagy csak óvszer használata mellett nyilván lettek már néhányan terhesek, de gondolom mielőtt az aktus megtörtént, volt arról némi fogalmuk, hogy teherbe is eshetnek, így szerintem a felelősség alól semmiképpen nem bújhatnak ki.Az, hogy mit lehet tenni, adott: abortusz, vagy megszüli.
2015. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Pár hónapja lett egy ismerősöm terhes úgy, hogy tablettát szed.
2015. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

"A kizárólag óvszerrel vagy kizárólag gyógyszerrel történő védekezés nem elégséges! "

Persze, ha egy kicsit csinálják az óvszer felhúzása előtt óvszer nélkül, akkor persze, hogy nem elég...vagy ha úgy szed fog. gátlót, hogy nem figyel arra, hogy mi gyengítheti olyankor a hatását és nem alkalmaz kiegészítő védekezést, vagy ha nem szedi pontosan...ja, így teherbe lehet esni egyik vagy másik mellett is.

Viszont 13 év alatt védekeztem már csak az egyikkel és csak a másikkal is, mégsem lettem soha nem kívántan terhes. Csak akkor, amikor terveztük és akkor is több, mint fél évig tartott. Szóval ha minden előírás szerűen van alkalmazva, akkor a fog. gátló vagy az óvszer önmagában is elégséges fog. gátlás terén!

2015. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Amikor szültem, ketten is voltak, akiknek spirál mellett fogant meg a baba.

Ha nem akar szülni, akkor csak az abortusz marad

2015. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Én 2x is. Egyszer spirál mellett, egyszer pedig gyógyszer mellett, amit rendesen szedtem.
2015. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

3!


Nogyogyaszkent nyilván van minimum egy diplomád, így alap lenne az értő olvasás.... Plusz azzal is tisztában lehetnél, hogy a művi meddove tételnek komoly feltételei vannak

2015. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!