Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Photoshophoz ért valaki?...

Photoshophoz ért valaki? Elszúrt bölcsődei kép.

Figyelt kérdés

Volt hivatalos fotózás a bölcsődében, igazolványkép méretű mintákat kaptunk. Egyikből kértünk A4-est, mondván a nagyszülőknek lesz ajándék bekeretezve.

Ma jött meg és a nagy képen vettem észre azt, amit a kicsit nem lehetett látni: a gyerek szeme csipás, az orra alatt odaszáradt fika...


Ebben szeretnék segítséget kérni - esetleg valaki tud képet retusálni (testváladékokat eltűntetni), hogy utána be tudjuk adni papírkép előhívásra a digitális képet?


2015. dec. 16. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, szivesen segitek neked.
2015. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, írtam is privátban!
2015. dec. 16. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A fotóst is megkérdezheted, aki készítette.
2015. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fotósról nem túl pozitív a véleményem, eléggé összecsapott munka lett. A gyerek nem mosolyog a képen, pedig alapvetően vidám kölyök és szintén neki észre kellett volna vennie, hogy nem tiszta az arca.


De a csoportkép is borzasztó, bemozdult emberek, elmosódott arcok, stb. Ha már bölcsődébe megy fotózni, szánjon rá időt, hogy több fotó kell, mint egy csapat felnőttről, akik mereven tudnak ülni egy kép erejéig...

2015. dec. 16. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offert, de a lányomek ovijaban is ilyen hanyag fotós jár. A lányom minden képen vicsorit, lecsung az alsó ajka, mert mar elfáradt a pózolásba. Nagyon idegesítő, hogy hogy lehet egy ilyen ember gyerekfotós, akinek nincs türelme megvárni míg a legjobbat ki tudja hozni egy gyerekből. A mai technikával, amikor tokmindegy hányat kattint, akkor sem tud egy normális képet csinálni. Érdekes, 20 éve a nem digitális fotozaskor sokkal jobb képek készültek, pedig akkor nem készült egyszerre 10-15 kép a gyerekről csak 3, és meg sem tudta egyből nézni hogy jo lett-e.

Bocs hogy leírtam csak en is fel voltam háborodva.

2015. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem ez csak nálunk probléma. De szinte ugyanez.

Persze, az óvodavezető lánya a "fotós", az óvónők se mernek nagyon szólni.

Szerencsére a dadus rendszeresen kattintgat, akár játék közben, így vannak nagyon jó fotók, amiket facebookon körbeküld.

2015. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!