Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Évek óta próbálkozunk babával...

munkahely váltásban vagyok, a régi helyről most jöttem el, januárban kezdek az új helyen. pozitívat teszteltem!

Most mit kéne tennem? 7 éve dolgozom, eszembe sincs lemondani a gyedről, na de így azért szemétség, hogy terhesen kezdek az új helyen, ráadásul 2 hónapos leszek addigra ha minden igaz. Titkoljam amíg tudom, vagy legyek korrekt és kockáztassam a megélhetésünket?


2015. dec. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
titkold amíg tudod!
2015. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
titkold amíg csak lehet. ilyenkor biztosan nem kockáztatnék.
2015. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sajàt èrdekeid nèzd, majd elmondod pròbaidő vègèn amìg nem làtszik,a 12.hèt előtt amùgy sem biztos semmi. Hasonlòan jàrtam decemberben vàltottam előtte 1,5èvig dolgoztam egy helyen,16 èves koromtòl dolgozom, ès 7 hetes vagyok most derült ki. Nem tehetek màst hùzom amìg lehet majd elmondom a főnökömnek ha muszàj,lehet mèg a pròbaidőnek sincs vège de majd kiderül.
2015. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónap a próbaidő, akkor még talán sikerül titkolni, ameddig le nem jár. Ez valóban szemétség, de én úgy gondolom ilyen helyzetben, hogy a gyerek az első. Nem tudom, milyen típusú a munka, fogod-e tudni végezni minél tovább, mennyi felelősséggel jár, mennyire találnának a helyedre mást.


A következményeket neked kell mérlegelni. Ha elmondod a próbaidő előtt, akkor azzal azt is kockáztatod, hogy nem lesz hova visszamenned később. Én ebben a helyzetben megvárnám a próbaidő leteltét, aztán amilyen gyorsan lehet, elmondanám a főnökömnek, a körülményekkel együtt, egy konkrét tervvel arra vonatkozóan, hogy hogyan segítesz a helyedre új embert találni, betanítani, stb.

2015. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!