Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A menyem ezen sírta el magát....

A menyem ezen sírta el magát. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Nekem fura, bár tényleg szomorú de azért túlzásnak tartom.

Egyébként félreértés ne essen szeretem a menyem jó a kapcsolatunk.

Ma amikor bemondták a híradóban hogy egy anyuka ott hagyta a babáját az inkubátorba akkor elpityeregte magát és utána mondta hogy ő sajnálja az anyukát stb, és természetesen a babát is.


2015. dec. 22. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

hormonális

vagy terhes, vagy nem rég szült, vagy már anya és meg fog jönni vagy újra terhes, vagy szimplán, mint anya átérzi

2015. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a "fiatal" anyukák még nagyon érzékenyek az ilyenekre. Fiatal alatt azt értem, hogy mindenki, akinek kicsi gyereke van.

Múltkor nővéremmel a lányom nélkül soha c. filmet néztük meg együtt. Tesómnak most 3 éves kisfia van. A filmben egy nő küzd azért, hogy az Iránban erőszakkal ott tartott lányát és persze saját magát kijuttasa az USA-ba, ahova egyébként valók. Nővérem végig magyarázott, hogy ezt mennyivel másabb úgy nézni, hogy az embernek gyereke van, meg én ezt át sem érzem ... Szal ja, arra tudok tippelni, hogy ilyenkor érzékenyebbek a nők.

2015. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekük még. Egyébként az én férjem meg is jegyezte biztos csodás anyja lesz az unokánknak majd :)
2015. dec. 22. 22:10
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem/nekünk 3 gyerekünk van,nem akarunk többet(40-es szülők vagyunk,elköttettem magam),de ilyenen én is elérzékenyülök,és mindig mondom a férjemnek,hogy hozzuk haza....van 2 fiunk,és egy 3 éves kislányunk.Én is nagyon,nagyon sajnálom-és mind emellett tisztelem,becsülöm,mert ennél nehezebb dolog nincs a világon-az anyukát,és a babát is.Végtelenül bátor és nemes dolog,hogy felismervén azt,hogy nem tudja felnevelni,Ő maga elviszi,biztonságba helyezi,és ezáltal felajánlja másnak a Picit.
2015. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy felvillantak benne a régi emlékek.
2015. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik érzékenyebbek. Ha ez egy viszonylag erősebb empátiás készséggel párosul, akkor nincs mit csodálkozni rajta, hogy egy ilyen hírt megkönnyez.
2015. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ezen en is siman elsirom magam mindenfele hormonalis ok nelkul. szomoru es kesz. aki erzekeny tipus az elsirja magat ilyenen.
2015. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is elsírnám magam. Már jóideje próbálkozunk és Kiderült, hogy valószínűleg sohasem lehet természetes úton babánk. (anyósék nem tudják) Lehet nálatok is ilyen van, ő mindennél jobban szetetne egy gyereket és más meg csak úgy elhagyja a sajátját. Nem kívánom soha senkinek ezt az érzést.😢
2015. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, de ha bejelentenék hogy baba lesz, írd meg légyszi :)
2015. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszolónak.Nem hagyta el a gyerekét ,hanem gondoskodott róla.A legtöbbet adta neki,amit csak tudott.Jövőt .Te pedig ne itélkezz.Ha természetes úton nem lehet gyereked,és ha örokbefogadsz,ilyen anyànak köszönheted majd a gyerekedet.

Egyébként az ilyen esetek mindig felkavaróak,én is elérzékenyülök rajta.

2015. dec. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!