Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt 4 d ultrahangon az...

Aki volt 4 d ultrahangon az nem sirta el magát?

Figyelt kérdés
Mi a sima ultrahang után is pityeregtünk apával igaz mikor kijöttünk addig visszatartottuk:-)
2015. júl. 30. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, de én nem vagyok az a sírós típus. Én akkor sem sírtam, mikor megszületett, pedig nagyon boldog voltam.
2015. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon szép volt.
2015. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

nem, én az a hangosan röhögős típus vagyok, amikor örülök, boldog vagyok :)

de szerintem mindegyik megoldás oké :D

2015. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem. Viszont sima uh-n a 12 hetesen igen, amikor láttam mozogni.
2015. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, de mi se sírtunk a születésekor sem.
2015. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mikor még csak egy pulzáló pötty volt akkor érzékenyültem el legjobban, a doki felhangosította a szívverését és azt hittem mindjárt zokogásban fogok kitörni :D

Azután az UH-kat jól bírtam, a 4D vicces is volt (kisfickó grimaszolt), de a vizsgálatok során hallgatott szívhang.. az végig nagyon megható volt számomra. Sokat vártam a babára.

2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok sírós típus.

Mondjuk a munkám is olyan, hogy ha minden érzelmi behatásra elsírnám magam, nem sokáig lenne munkám.

2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, uh-n soha sem, mondjuk 4d-n nem voltunk. A születéyekor sem. Viszont mikor vérzés miatt 20 hetesen a kh-ban vàrtam az UH-t, ott egy pillanatra igen. Meg mikor oviba ment, és anyàk napjàn. Nem vagyok bőgős :)
2015. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem. a szuletésekor se sirtam.
2015. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem sírtam uh-n és a születésekor sem. Örültem, nagyon. Valahogy örömömben nem sírok, csak megkönnyebbülök, hogy minden rendben van és vigyorogok. De nekem is az jutott eszembe, amikor 15. héten gond volt... ott a folyosón remegve sírtam a padon a kórházban, hogy el fogom veszíteni. Azt hittük, hogy én is beteg vagyok, és ő sem maradhat meg. Szerencsére túl jutottunk rajta gond nélkül. De akkor sírtam.
2015. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!