Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legfrissebb kiadású...

Scream85 kérdése:

Melyik a legfrissebb kiadású utónévkönyv?

Figyelt kérdés

Melyik évben adták ki az utolsó (legfrissebb) utónévkönyvet?

Esetleg ha valaki tudja a szerző nevét pluszba, azt is megköszönném :)


2015. dec. 26. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennél semmi sem frissebb.

Könyvként ezt a 2013-as kiadásút találtam, vagy ennél régebbit. De a tudományos akadémia fenti listája mindig az aktuálisan legfrissebb, összes adható utónevet tartalmazza.

2015. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 97-es Új magyar utónévkönyvön kívül nem tudok sajnos frissebbet.


Ha érdekel viszont minden anyakönyvezhető név, és azért keresed (túl azon, hogy egy utónévkönyvnek nagyon jó, lapozgatós érzése van, és bármikor leülhetsz vele bogarászni, melyik név honnan, miért), akkor ajánlom a két linket:


[link]


[link]


Az első az összes anyakönyvezhető női nevet, a másik az összes férfinevet tartalmazza.

2015. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocs, linkelni meg elfelejtettem a könyvet :D

Na, ez az [link]

ez 2013-as, ennél frissebbet nem tudok könyvben. De az mta listája a mérvadó amúgy is.

2015. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Könyvet biztosan nem vennék

Ez a legbiztosabb és legfrissebb, folyamatosan frissítik. Ami itt nincs, azt max. kérvényezni lehet


Ezek a női nevek, de van férfiben is, keress rá


[link]

2015. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. dec. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!