Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Margó, Emili, Sarolta és...

Margó, Emili, Sarolta és Zsanett nevekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

A Margórol az oldal margója jut eszembe, sosem adnám, nem tetszik.

Az Emili aranyos, van ilyen nevű baba az ismerőseim között, picit zavar, hogy magyarosítva van, de tetszik.

A Sarolta nekem kicsit erőltetett volt mindig is, a Sára jobban tetszene, de ez sem rossz.

A Zsanett tetszik.

2015. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Margó öreges, Emili túl idegenes magyarul (Emília miért nem jó?)


Sarolta elmegy, Zsanett tetszik, nem tucat, tudtommal nem is divatnév, mint az Anna, Hanna, Zoé, stb, de nem is kérdeznek vissza,hogy hogy hívják.

2015. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Emili ès a Zsanett a jó. Az Emili nekem aranyosabbnak tűnik, a Zsanett meg határozottabnak.
2015. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül nekem egyedül a Sarolta tetszik. Emili nekem nagyon erőltetett, Margó szerintem borzasztó csúnya, már elnézést, Zsanett szimplán nem tetszik.
2015. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Emili és a Zsanett tetszik. :)
2015. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sarolta tetszik egyedül. És ebben a formában, a Sára név nekem egy nagy ásítás.

A Margó olyan, mint a Morgó, Emili erőltetett, akkor már inkább Emília, de az sem tetszik. Zsanett meg egyáltalán nem tetszik.

2015. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sarolta,Zsanett nevek szerintem nem olyan gyakori nevek.
2015. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!