Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik névpár tetszik...

Nektek melyik névpár tetszik a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

1) Anna Kamilla

2) Leila Viola

3) Léna Blanka


Melyik tetszik a legjobban? Melyiket adnátok is szívesen a kislányotoknak? Esetleg ha máshogy párosítanátok inkább ezeket a neveket, akkor mi lenne az (pl. Anna Viola)?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. dec. 28. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Léna Viola

Anna Léna

2015. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Hát ez a vezetéknévtől is függ

Nekem a Kamillan kívül mind tetszik azt azért sem adnám mert nagyon közel esik a karácsonyhoz

De azt válaszd ahogy a légyszívesebben hívnád becézned a kicsit :)

2015. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak az Anna tetszik.
2015. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Legyen Médea-Léna
2015. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó választás, szép, nőies párosítás szerintem. :)

Vezetéknévhez választanék, illetve én, személy szerint gyakorisági szempontokat is figyelembe vennék, aztán még a jelentés is szóba jöhet pl.: Leila sötét hajút jelent, így várhatóan szőke hajú kislánynak nem adnám.

Átgondolnám a becézhetőségét is, hogy hogyan akarom/tudnám becézni a neveket és ez megfelelő-e a páromnak is.

Gyakoriság szerint az Anna a leggyakrabban adott női név manapság, emiatt én hátrébb sorolnám, pedig nagyon szép, sőt talán az Anna Kamilla a kedvenc párosításom a 3 közül.

A Leila Viola is jó, bár talán kicsit sok, hogy mindkettő -la végű, de ez már tényleg csak ha mindenáron bele akarok kötni. A Leilát viszont nem igazán tudnám becézni. Ez a legritkább a 3 közül, úgyhogy ez nálam mellette szóló érv.

A Léna Blanka is jól hangzik együtt, a Léna jól becézhető pl. Lencsinek, Lenkának, Léninek.


Mindhárom jó választás, viszont mindhárommal találkoztam már ugyanebben a párosításban többször is. Szóval eléggé divatos most mindegyik név egyesével és ilyen párban is. Itt az oldalon is többször olvastam már. Persze ettől még jók.

Esetleg úgy lehetne, hogy a Violát tenni előre és ahhoz keresni valami második nevet, mert az még nem annyira gyakori. De összességében ezek közül az Anna Kamillát választanám.

2015. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Esetleg Viola Bella?
2015. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Anna Viola
2015. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Blanka kivételével nekem mindegyik név tetszik. Az Anna és a Kamilla benne van a top 10 kedvenc neveimben, így ezt választanám.
2015. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Léna Kamilla.
2015. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Anna Viola

Léna Viola

OFF: Ki és mi alapján pontozza le a válaszokat? Mikor tanuljátok már meg, hogy nem "lájk-gomb"?!

2015. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!