Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik lánynév tetszik...

Nektek melyik lánynév tetszik ezek közül a legjobban?

Figyelt kérdés

Melyiket adnátok inkább a lányotoknak?


Mirella, Kamilla, Izabella, Ariella.


Ha egyiket sem adnátok, akkor esetleg javasolnátok helyettük másik nevet?


Még egy kérdés: Milyen 2. név illene szerintetek ezekhez a nevekhez?



2015. jún. 16. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a Kamilla a kislányom neve.Ez a favorit.Neki is 2 neve van,Viktória a második.
2015. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kamilla, Izabella. Én nem adnék msodik nevet, elég hosszú így. Mi a vezetéknév, hosszú vagy rövid?
2015. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
3 szótagú, csupa e betűvel: Fekete. :)
2015. jún. 16. 12:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Fekete Kamilla :) nagyon szép hangzása van így! A másik három név is tetszik, de a vezetéknévvel ez a legszebb.
2015. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Még 1 szavazat a Kamillának!

Nem adnék mellé 2. nevet, ez önmagában is nagyon szép.

2015. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kamilla vagy az Izabella. Nagyon szépek! :)

A másik kettő valahogy nekem olyan kreált név benyomását keltik...

Én is csak egy nevet adnék, gondolj arra, hogy ha mondjuk olyan állása lesz, ahol sokat kell aláírni a hivatalos, teljes nevét, akkor elég kényelmetlen lesz mondjuk ezzel a névvel: Fekete Kamilla Mirella.... brrr...

2015. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A Kamilla és az Izabella a legszebb ezek közül, és bár a Kamilla jobban tetszik nekem, mégis az Izabellát adnám a Fekete vezetéknév mellé, mivel a vezeték és keresztnév együtt úgynevezett "beszélő név" (mint pl. Fehér Ibolya, Tavaszi Virág, Barna Napsugár, Nyári Málna stb..én ilyen nevű lányokat ismerek, nem semmi..:D), bár nem olyan durva a Fekete Kamilla mint az általam felsorolt példák, szóval ha a Kamilla nektek jobban tetszik, adjátok nyugodtan, csak felhívtam rá a figyelmet.:)

Tehát én az Izabellát javaslom, és nem kell hozzá második név, mert így is hosszú. Viszont ha mindenképpen szeretnétek másodikat, valami rövidet válasszatok (pl. Nóra, Elza, Anna)

2015. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a Fekete Kamilla, kellemesen disszonáns a jelentése. :) Én nem adnék mellé második nevet.
2015. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az Izabella gyönyörű, ezt adnám, és valamilyen kétszótagú második nevet, pl. Anna, Éda, de egyébként nem adnék 2. nevet, ez már így sem rövid:)
2015. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fekete Izabella


2. Névnek valami rövid 3 betűset választanék, ami nem L vagy A betűs...pl: Mia, Noa, Zoé

2015. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!