Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sűrűbb fejéssel sem sikerült...

Sűrűbb fejéssel sem sikerült szaporítanom a tejemet, akkor kész, vége?

Figyelt kérdés
Ne is fáradjak tovább tejszaporító szerekkel, ételekkel-italokkal vagy sűrűbb fejéssel? Próbáltam szoptatást követően is lefejni a maradékot, és olyankor is, amikor kihagyott egy-egy étkezést. Az hagyományos dolog, hogy a baba pár hónapos korától kezdve magától elkezd apadni a tej vagy ez alkati kérdés is, hogy kinél mikor apad?

2015. dec. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos korától apadt a tejem, de igazából mindig annyi volt, amennyit evett, akkor is, ha fejtem, akkor is, ha nem, úgyhogy nem görcsöltem rajta, így én nem vagyok mérvadó. Viszont ha már feladnád, akkor egy utolsó próbát megér egy szoptatási tanácsadó, hátha ő tud segíteni.
2015. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád, és miből gondolod, hoyg kevés neki a tej?

Igény szerint szoptatod vagy nézed az órát?

2015. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, ha szoptatni szeretnél még, ha a lehető legtöbbet teszed mellre a babát, a legjobb tejszaporító ő maga.
2015. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza, de ne feledkezz meg magadról és a testedről sem.

Ha beteg,legyengült vagy, meggebedhetsz nem lesz több tejed csak egyre kevesebb. Ha így áll a helyzet, neked kell eldöntened, hogy abbahagyod és meggyógyulsz, vagy szenvedsz még vele pl 6 hós koráig.

Nekem erős vashiányom volt és tele voltam gyulladásokkal (alhasi, fogíny). A gyerek 4 hósan adta fel a szopit, én fejtem még 2,5 hót, szinte csak a járóka, vagy az ágya mellett ülve. Napi 0,5 dl-nél én is feladtam, utána viszont hamar meggyógyultam.

2016. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!