Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keve, Karsa, Kartal, Kenese,...

Keve, Karsa, Kartal, Kenese, Kadosa, Kalvin, Kapolcs, Karion vagy Korvin? Melyik tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 09:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ha nagyon választani kell, akkor Keve. De én is inkább a Konrádot javasolnám. :)
2015. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Akkor talán a Keve és a Kolos.

Mindkettő elég ismert és újabban sokan is adják ezeket a neveket.

Mindenképp magyar eredetűt szeretnétek? A Kornél sem az. Talán a Konrád is szép lenne :)

2015. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Kárpáthyhoz a Keve, a Kadosa és a Karsa is.

Konrád nagy kedvenc, de a nevetekkel nekem nem jön be.

Kalvin, Kapolcs, Karion és Kolvin nagyon gáz.


Kende nem tetszik?

2015. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Kende... hmmm. Eddig ez a név eszembe se jutott, de nem is rossz. :) Sőt, kifejezetten tetszik. Még ízlelgetem picit, de többször is kimondtam hangosan, és egyre szimpatikusabb. :)
2015. dec. 31. 12:55
 25/35 anonim ***** válasza:
38%

Kárpáthy Kende

Jól hangzik!

2015. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Konrád. A vez nevetekhez szerintem a "e"-s nevek tok jók. Keve, Kenese, stb. Hát magukban elég fura nekem, amit felsoroltal.
2015. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Konrád, esetleg Kende. A felsoroltak szerintem nagyon nem szepek..
2016. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Kolos meg Konrád azok okék, a Kolos szerintem kifejezetten szép név, de hogy Kenese, Keve, Karion, Kapolcs stb? Te jó és, arra nem gondoltok, hogy ezekhez milyen könnyen ki lehet találni gúnyneveket, cikizéseket? Kenese...Hogy a Bábelből idézzek, már aki olvasta: Ja, engem meg USA-nak szoktak becézni...

Keve... Ha az oviban lesznek rosszindulatú/ neadjisten őt nem kedvelő gyerekek, akkor könnyen lehet Tevévé fog avanzsálni...

Karion.Kamion...

Kapolcs... "Elnézést, nem értettem tisztán, Kapocs?"

2016. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
38%

Egy ismerosom Misi nevu kisfiat pedig pisinek csufoljak.

Akkor megis milyen nevet kellene adni? Amugy kisfiam Keve, es igen, oviban elofordult, h teveztek, es? Nevettunk rajta, ot sem bantotta. Az en tok normalis nevemet is csufoltak, masnak meg a vezeteknevevel szorakoztak.

2016. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
61%
Aszta, egyik "jobb" mint a másik. Nem is tudom, ha pisztolyt tartanának a homlokomhoz, hogy válasszak, akkor a Karsát mondanám, az utána következőket az életem árán se engedném. Jó sokat lapozgathattad az utónévkönyvet, meg is látszik - izzadságszagú mindegyik.
2016. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!