Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keve, Karsa, Kartal, Kenese,...

Keve, Karsa, Kartal, Kenese, Kadosa, Kalvin, Kapolcs, Karion vagy Korvin? Melyik tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 09:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon tetszik egyik se, talán csak a Korvin. Szerintem gondolkozz még neveken. :)
2016. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Egyik rondább, mint a másik.

A Kornél tetszene, de nekem nem jön be, ha a gyerek a szülő nevét kapja.

2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
45%
Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de muszáj hozzászólnom. Gratulálok minden kedves honfitársnak, aki azt sem tudja milyen nevek ezek, illetve a papos (Domonik, Bence, Benedek), ill. germán neveket javasolja a saját népe nevei helyett. Teljesen le voltam döbbenve azon is, hogy sokan a Kendét lánynak hiszik vagy nem is ismerik. Ráadásul még reklámozzák is. Az ilyen hogy érettségizett le töriből? A kérdésre válaszolva pedig a Kadosát mondanám. Hátha valakinek még jól jön.
2016. márc. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Mindig megdobban a szívem, amikor magyar nevet szeretnének adni a Gyermeküknek. Jó, hogy még vannak kis Hazánkban igazán Magyar Emberek!

Nekem az egyik fiam Kadosa a másik Kende :)

Nekem mind nagyon tetszik, de ha választani kell akkor Kadosa és Kartal.

Végül melyik nevet választottátok? :)

2019. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Ejha, jó régi a kérdés! Hogy döntöttetek a végén?

Keve és Kolos is szép és egyre több van. Ha jól hangzó zengő nevet akarna az ember nem csak a vezetéknév kezdőbetű ismétlésevel kaphatod.

Szerintem a Kárpáthy Árpád az szuper jól hangzik!!!!

Az én idősebbemet is így hívják. Mindenhol kitudják ejteni, a franciák meg imádták... (Pedig az én kedvencem a Bendegúz, Zente, Csongor, Gellért, Tiborc lett volna, de ezeket csak itthon ejtik ki jól. Az Andor is szép, a férjemnek nagyon tetszett az Oldamur (???? Jesszus! Régi szerelem? Pedig ősi magyar név. Állítólag.)

Egyébbként megéri numerológiában is utánanézni, van egy tők jó oldal ahol automatikusan kiszámolja a gép a különböző neveket).

Aztán érdemes a becézést is megnézni. (Oldamur ugyan hogy???)

A kisfiamat kicsiként Pádi-nak is hívtuk. (ÁrPÁDI)

2021. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!