Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ! Mi jut eszetekbe az alábbi...

Vivikehorvath kérdése:

! Mi jut eszetekbe az alábbi nevekről? Illetve melyik a legszebb? (ez relatív)

Figyelt kérdés
Klementína, Solange, Rebecca, Shakira, Renátó, Armandó, Rikárdó, Ricky, Kady, Lakshmi, Bálint
2015. dec. 31. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Klementina: nem rossz, de túl hosszú, és kacifántos, valamint nem a stílusom


Solange: túl "külföldi", azt sem tudom, hogy kell ejteni pontosan


Rebecca: Soha nem tetszett, eddig minden Rebecca ismerősöm beképzelt, primitív, és közönséges ember


Shakira: Nekem is az énekesnőre emlékeztet nagyon


Renátó: Túl romás (persze ez nem feltétlen zavaró mindenkinél, és ez így van jól)


Armandó: ismeretlen, nem szép név


Rikárdó: szintén romás nekem


Ricky: max. külföldi gyereknek


Kady: nem szép


Lakshmi: szintén


Bálint: nem rossz.


A Bálint a legszebb nekem.

2015. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Olaszban szülsz?

mert akkor jobbakat is tudnék, ami idehaza nem minősülne iq hiányos kisebbségnévnek

2015. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Klementina: Hát nem tudom, talán adnám, ha nem lenne más választásom

Szolanzs: kisebbségi név

Rebeka: így, ebben a formában vállalható

Szákirá: szintén kisebbség

Renátó:határeset, ugyan az mint a Klementinával

Ármandó: szintén kisebbség

Rikárdó:lsd. Ármándó

Riki: lsd Ármándó

Kadi:Nem tudom fiú v lány név, de borzalmas

Laksmi: Egy Indiai istenségnek tökéletes, Magyar gyereknek borzalmas

Bálint: ez az egy, amit nyugodt szívvel adnék.


Kérlek mond hogy ez kamu kérdés és nem ezeket a neveket választottátok ki a kicsiteknek

2016. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bálint kivételével cigányos nevek.
2016. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem olaszban.:) Ez egy roma család. Anyukám azt mondta hogy mindegyik tokeletes es hogy ami nekem/nekunk a parommal tetszik azt a nevet valasszuk viszont más velemenye is szamit:) koszonom az eddigi valaszokat
2016. jan. 1. 20:58
 16/20 anonim ***** válasza:
Jaa hogy roma.. akkor végül is mindegyik mehet. De azt ugye tudod hogy fonetikus írással kell adni a neveket? Rebeka, Szolanzs, Sakirá Riki, Kadi és Laksmi?
2016. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Rákérdeztünk a nevekre és egyedul a Ricardo amit muszály magyarba fonetikusan anyakönyvezni:)köszii
2016. jan. 2. 13:56
 18/20 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hol kérdeztetek rá? Csak mert olyan helyen dolgozom, ami úgymond kapcsolatban áll a nevekkel és írásmódjukkal, de ha csak valamelyik szülő nem külföldi, akkor fonatikusan kell őket leírni. Nem kötözködni akarok, csak tényleg érdekel mikor változtak meg a szabályok, mert nehogy rossz infót adjak a leendő szülőknek.
2016. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót.Az apa külföldi de magyarországon èl.:)Èn is ugy tudom hogy fonetikusan kell írni de mivel a gyerekek (ikrek) félvèrek igy nem kell.
2016. jan. 3. 15:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Olivia
2017. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!