Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terheseknek vagy a kisgyerek...

A terheseknek vagy a kisgyerekeseknek van elsőbbségük ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ma a moziban álltam a sorban a mosdóban, kb. 4. ember voltam a várakozók között(feltűnően terhespocim van), oldalt álltam és a mögöttem álló hölgy megkért, aki az 5 év körüli lányával állt sorba, hogy hadd menjenek elém.


Én mondtam neki kedvesen, hogy előre engedném, de terhesen már nekem is nagyon sürgős. Ő meg mondta teátrálisan hangosan, hogy "hát látod, *gyereke neve*, a néni nem enged minket előre, várnod kell, míg ő nem végez".


Előre kellett volna engednem? Olyan hülyén érzem magam azóta is. Szerintetek a kisgyerekek kevésbé bírják tartani, mint én terhesen?


Nem tudom megítélni, én nehezen tudom, a hólyagom az új játéka a magzatunknak:)


30hkm



2016. jan. 3. 17:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Annak van elsőbbsége, aki hamarabb állt be a sorba. Akkor is így lenne, ha nem terhes és gyerek sincs vele. Egyébként szerintem egy kisgyerek kevésbé tudja visszatartani, mint egy terhes felnőtt nő, aki nyilván jól van, hiszen moziba el tudott menni.
2016. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
elsőbbségük? senkinek nincs elsőbbsége, érkezési sorrend van, az meg hogy anyuka bunkó, neked ne okozzon lelkiismeretfurdalást
2016. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Én a babás/kisgyermekes anyukákkal is engedékeny voltam és kisgyerekkel meg aztán főleg, terhesen is.
2016. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

úgy értettem, hogy mi az illendő. pl. a néninek a buszon átadja a helyet a fiatal srác, ha jól van.


1: igen, tökéletesen jól vagyok, és el tudok menni moziba, de azért pisilnem azt csak kell többször, ha fociznak a hólyagommal egyesek:)

2016. jan. 3. 17:23
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
*ettől függetlenül egyébként bunkó volt tőle.
2016. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Nincs olyan egy wc-ben, hogy kinek van elsőbbsége. Annak aki elől áll.. Én sem engedem előre a kismamákat vagy gyerekes anyukákat, persze ha megkérnek rá, akkor igen, de nem mondom soha, hogy

- jaj, látom ön terhes, menjen nyugodtam előre..


Az anyuka bunkó volt, ez van.

Én az anyuka helyében nyugodtan mondtam volna,

megfogva a pocakomat, a hasamhoz beszélve, hogy

- Kicsi Tomikám, ne fészkelődj annyira, mert a néni szerint neki van joga elém pofátlankodni..

ennyi....

2016. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónál a pont :-D
2016. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Én azért kisgyereket előre engednék, azért sanszosabb, hogy ő bepisil, mint hogy én bepisilek :)
2016. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Ne érezd magad rosszul emiatt, ezt senki nem tudja megítélni, hogy kinek mennyire sürgős. Az 5 éves már nem annyira kicsi, de egy felnőttnek is lehet égetően sürgős.
2016. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
8: jó neked:)) irigykedem. én szenvedek a pisilési ingertől elég sokat mostanában:)
2016. jan. 3. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!