Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hgy...

Tanárúrkérem kérdése:

Mi a véleményetek arról, hgy Magyarországon is kezdenek terjedni a "felnőttbarát" szállodák? (ahol nem örülnek a kisgyerekeseknek)

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a szállodák szaporodnak. Ha valahol nem szívesen fogadják a gyerekeseket, oda nem kell menni.Nagyon sok szálloda viszont kiemelten gyerekbarát.
2015. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem fáj. Megértem, hogy van olyan, akinek sok a gyerekzsivaj, vagy valamiért egyáltalán nem akar gyerek közegben lenni. Ő odamegy, én meg olyan helyre, ahol nekünk jó.
2015. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így csak jó lehet, mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő helyet.
2015. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond. Múltkor mikor szállásokat nézegettem, találtam ilyen hotelt és el is gondolkodtam, hogy lehet ide megyünk a párommal. Ezeken felül van még rengeteg gyerekbarát szálloda.
2015. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem minden szálloda ilyen, engem nem zavar.

Ahol eddig mi voltunk, ott voltak elkülönített helyek csak felnőtteknek, de sajnos oda is bementek a gyerekek (ami nem az ő hibájuk, hanem a szüleiké).


Nem vagyok gyerekellenes, de megértem, hogy valaki hajnalban nem a gyerekekre akar ébredni, hogy zavarja ha a medencében állandóan lefröcskölik, ha evés közben zavarják a rohangáló, hangoskodó gyerekek.


Az, hogy egy pár éves gyerek üljön végig 30-45 percet, csendben élvezze a vizet meg a játszóteret, nyilván nem reális.

2015. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, sokan pihenni mennek es nem gyerekricsajt hallgatni.

Mi ezzel a gond ?

2015. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel gond, elég nagy a választék, nem kerül senki ezáltal hátrányos helyzetbe.

Nincs gondom a gyerekekkel, de azért el tudok képzelni olyan szituációt, hogy ott szeretnék pihenni, ahol nincs babasivítás, nem kell a fröcskölő, ugráló kissrácokat kerülgetni a medencében, nincs szükség este hangfogóra, mert aludni szeretnének a picik. Vannak nagyon jó bababarát, családbarát helyek, ahova mehetnek a családosok, miért ne lehetnének csak felnőtteket fogadó szállodák is?

2015. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Elottem mar leirtak, en is igy gondolom.
2015. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

nagyon is egyetértenék ezzel, bár még nem hallottam olyanról, hogy fizető vendégeket visszautasítottak.


ha gyerekkel megyünk akkor eleve olyan szállodát nézünk ami gyerekbarát, játszóteres, kismedencés, nem baj ha sír a gyerek...

ha gyerek nélkül mennénk akkor nyilván szeretnék pihenni, szóval ilyen esetben inkább felnőttbarát szállodát választanék :)

2015. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Már gyerekmentes repülőjáratok is vannak, hiszen egy 1. osztályon utazó felsővezető lehet, aludni akar utazás közben, vagy a munkájával foglalkozni. Oda, ha jól tudom, a gazdag szülők gyerekeit sem engedik be.
2015. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!