Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 hetes vagyok. Mióta terhes...

19 hetes vagyok. Mióta terhes vagyok szinte megszűntek a szőreim. Mindenhol, ahol eddig szőrteleníteni kellett. Ugye megmarad ez szülés után is?

Figyelt kérdés
Előtte szinte naponta kellett mindenhol szőrtelenítenem (láb, áll, has, bajusz... és egyéb kellemetlen helyek) de mióta terhes vagyok szinte nem is kell. Tudtam hogy nagy hormonváltozással jár a terhesség, de erre azért nem számítottam, és örülök neki. Megmarad ez a szülés után is?
2008. szept. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Valahogy piheszerű lett a szőröm, nem olyan erős. Aztán miután megszültem, pár hónapra rá visszaerősödött, pedig reméltem, hogy így marad.
2008. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ohh... :(
2008. szept. 16. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem semmi ilyen valtozas nem volt, jó neked :D

de nem valoszinu, hogy megmarad, valoszinuleg a hormonok miatt lehet.

2008. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt terhesség alatt,de sajnos szülés után visszaállt a régi rend.
2008. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam most lesz 3 hónapos, és még fennáll a szőrtelenség... Remélem, így maradok:)
2008. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is visszaállt:(. Bár nekem nem szűnt meg csak gyengébb lett.
2010. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!