Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Olívia...

Mi a véleményetek az Olívia lány és Tamás fiúnévröl?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép nebek
2016. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Olívia olyan "nyugatmajmolós", könnyen csúfolható ( Ó, Lívia...)


A Tamás pedig jelentéktelen.

2016. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, anyum neve Olivia, apum Tamás. Nem tudjuk a baba nemét a születésig nem is akarjuk! De ez a két név lesz tuti.
2016. jan. 5. 13:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyugatmajmolós? Mi van? Nem hiszem hogy a nagymamámék 60 éve a nyugatot akarta majmolni...
2016. jan. 5. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép nevek. De ha én eldönteném hogy hogy fogják hívni, nem érdekelne mások, főként idegenek véleménye.
2016. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Végre valaki, aki normális nevet akar adni a gyerekének. Mindkettő nagyon jó, az OLívia különösen tetszik nekem.
2016. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szép név mindkettő, simán adnám :)
2016. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező!

"Nyugatmajmolós? Mi van? Nem hiszem hogy a nagymamámék 60 éve a nyugatot akarta majmolni..."

Nem állt szándékomban megsérteni. Ezért nincs értelme az ilyen kérdéseknek, mert csak szubjektív választ lehet adni rájuk, az meg van akinél sértődést okozhat.

Én nem a szüleidet, vagy a nagyszüleidet akartam bántani. Elém raktál két nevet, megkérdezted a véleményem, én pedig leírtam. Nem a nagymamád korából indultam ki, hanem magamból és abból, ha most hallom mi jut róla az eszembe.

Nekem ez olyan mint a Lakatos Emilió, vagy a Balogh Rómeó.

De, még egyszer mondom, ez az én szubjektív véleményem. Attól, hogy szerintem rossz ízű a tökfőzelék, te még szeretheted.


Ha meg "úgyis ez lesz a nevük", akkor minek kérdezted?

2016. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baj a ket nevvel. Azzal mar inkabb bajom van, hogy mindenkepp, ha torik ha szakad a szuleidrol akarod elnevezni a gyereket. Pici fantaziad legyen mar, ne kelljen a gyereknek orok eleteben 'kis Tamas' vagy 'kis Olivia'-kent a nagyszulei arnyekaban elnie.
2016. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Venyigeszú neked valóban annyi eszed van mint egy venyige szúnak. Az elsö válaszodnál csak a bunkó oldaladat mutattad, de a másodiknál már valóban túllöttél a célon és hát az én szubjektív véleményem az hogy nagyon hülye vagy! Ja, és totálisan meg akarlak sérteni!
2016. jan. 5. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!