Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisiskolás kisfiatok mi lesz...

Kisiskolás kisfiatok mi lesz a farsangon?

Figyelt kérdés
Készítitek, veszitek vagy kölcsönzitek a jelmezt?
2016. jan. 10. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában a három kombinációja, turizni szoktam jelmezeket, amiket itthon felturbózunk, és veszünk hozzá kiegészítőket.


Idén mindkét fiú Toad [link] akar lenni, de kétlem hogy ez sikerülne mert simán gombának látszanának. Az unokatestvérük varázsló lesz. Korábbi években űrhajós, elf íjász, tűzoltó, bohóc jelmezeik voltak (már amire emlékszem is).

2016. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tavaly volt elsős, akkor kommandós volt. Semmi extra, keki nadrág, terepszínű felső (van neki öt is), egy játékfegyver, meg sikerült turiznom egy eredeti NATO sapkát, ilyesmit: [link]

Mivel annyira nem rajong a beöltözésért, ez bőven elég volt, ennél jobban ő nem nagyon szeret beöltözni.


Idén még nem tudom, hogy mi lesz, ha egyáltalán rá tudom beszélni, hogy öltözzön be valaminek. Egyelőre azt mondja, nem is akar lenni semmi. Nem tudom, miért utálja ennyire a beöltözést, mert amúgy szeret a többi gyerekkel bulizni, de inkább a saját ruhájában.

2016. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hónapok alatt összejöttek a kiegészítők, így Darth Vader lesz. Amúgy is SW-lázban ég:)


De volt már kéményseprő, indián és madárijesztő is:)

2016. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én újként veszem a jelmezt(aztán eladom),idén kalóz lesz.7 éves,elsős.Az oviban volt katona,tűzoltó (2x),és Zorro.
2016. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly Luke Skywalker volt, idén vagy Rosszcsont Jack, vagy Willy Wonka lesz.
2016. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!