Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Míra Kamilla vagy Anna Kamilla...

Míra Kamilla vagy Anna Kamilla? Ti melyik névpárt adnátok inkább a kettő közül?

Figyelt kérdés
A vezetéknévhez mindegyik passzol.

2016. jan. 11. 08:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
A másodikat. A Míra naggggyon nem tetszik.
2016. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Anna Kamilla, egyértelműen.
2016. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én a Mirát, de rövid i-vel. Nálunk a picike második neve az.
2016. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Anna nagyon-nagyon felkapott név lett, szóval inkább a Míra Kamillát adnám.
2016. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

Sem az Anna, sem a Míra nem tetszik.


Így simán a Kamillát.

2016. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Adnánk szívesen a Kamillát is magában, viszont csak így magában sajnos nem jó a vezetéknevünkhöz. Azért lenne szükség egy 'köztes' névre is.

A vezetéknevünk Fehér, ehhez nem szeretnénk közvetlenül egy virágnevet társítani, mindenképpen kell közé valami, ami kicsit oldja ezt a beszédességet. Fehér Kamilla... nagyon szép persze így is, csak hát nem sokkal jobb, mint mondjuk a Mezei Virág vagy a Nagy Ajándék. Ezért gondoltuk, hogy kellene közé még valami, amitől nem hat majd ennyire furán, értitek.


A Kamillát egyébként közösen választottuk, abból nem szeretnénk engedni, csak hát a Fehér Kamilla meg így nem az igazi, ezért keresnénk valami szép, rövid lánynevet elé. :)

2016. jan. 11. 10:00
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez esetben az Anna Kamilla.
2016. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A Fehér Kamilla szerintem egáltalán nem komolytalan (ellentétben a Mezei Virággal), szerintem teljesen rendben van.
2016. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Anna Kamilla
2016. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagában a Fehér Kamilla se olyan furcsa mint a Mezei Virág vagy a Karácsonyi Ajándék.


De ha mindenképpen oldani akarjátok, akkor az Anna Kamillát választanám, habár az Anna manapság a leggyakrabban adott név. Gondolom mindenképp Kamillának szólítanátok, de más közösségben ezt csak akkor fogják tudni, ha külön kéri minden alkalommal.

2016. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!