Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok az Anna nevet?

Ti adnátok az Anna nevet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Tudom, hogy nem a világ legnagyobb problémája igazából, de jelenleg kicsit úgy érzem. Az Anna gyerekkorom óta kedvenc nevem, és szerencsére a férjemnek is nagyon tetszik, de tényleg az az a név, ami teljes mértékben tömeg/tucat, és a többi, rengeteg lány/nő szaladgál vele. Ti ebben a helyzetben adnátok? (Második nevet nem igazán szeretnénk adni neki, az nem jönne szóba.)


Köszönöm a válaszokat! :)



2014. júl. 18. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű név, de én nem adnám a kislányomnak, mert túl sok Anna szaladgál a világban és a környezetemben is. Én azt gondolom, hogy az első dolog ami megkülönböztet minket másoktól, az a nevünk. Oké, hogy a nem túl felkapott neveket is többen viselik, de mégis kevesebb az esély arra, hogy bármikor egy csoportba/társaságba/kollektívába kerülnek.
2014. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Szép, bár nekem annyira nem tetszik. De ha nektek tetszik, akkor miért ne? :)


Nekem ha lesz babám, akkor valami különleges nevet szeretnék neki, nem ilyen magyart. :)

2014. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem adnám.
2014. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem, egyrészt mert tucat, rengeteg van másrészt mert én Anita vagyok, és nem adnám egyik rokonnevemet sem, mert mindig azokkal kevertek. szóval se Anna, Anikó, Anett.
2014. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi,hogy off leszek,de a magam 28 évével amikor én gyerek voltam halálra cikiztek ezzel a névvel.Hogy olyan mint az Erzsi meg a Mari,parasztos.Most meg mekkora divat lett...
2014. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Én nem adnám, mert szerintem parasztos. Már bocsi. (vidékről származom, ahol minden harmadik tenyerestalpast így hívtak, kb. csak a Marikból volt több)
2014. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem a hideg kiráz már ettől a névtől....uh nem, nem adnám véletlenül sem.
2014. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt a nevet kapta a kislányom, számomra gyönyörű név, örök klasszikus, és imádom, hogy rengetegféleképpen lehet becézni :)
2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én 23 évesen 1 Annát ismerek, ő is velem egykorú, kislányt egyet sem, pedig egy Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálatnál dolgozom, ahol elég sok gyereket megismerünk.


Ez ne tartson vissza szerintem. Nekem tetszik a név.


Én kislánykorom óra Lilit szerettem volna... most minden 4. kislány Lili, így megrendült a bizonyosságom... :(

2014. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szep nev, es nekem sincs egy ismerosom sem, akinek igy hivnak a kislanyat. A korosztalyombol sem ismerek egy Annat sem. Szoval szerintem egyedibb lehet ma mar, mint Lili, Lilla, Lea, Lara, stb. :)

Nem utolso sorban, ezt a nevet a vilagon barhol ismerik, es szerintem ki is tudjak mondani konnyen, sosem tudhatod, mit hoz a jovo a lanyod szamara. En kulfoldon elek, magyar nevem van, es allandoan le kell betuznom, soha nem ertik meg elsore, es kmondani sem konnyu. :)En adnam az Anna nevet a helyedben, ha ez a kedvenced gyerekkorod ota.

2014. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!