Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 180ch diétánál mindenen...

180ch diétánál mindenen változtatni kell?

Figyelt kérdés

Terhességi diabéteszt állapítottak meg nàlam, leírtàk mikor mennyit lehet enni, de oktatàsra csak pénteken megyek. Addig is szeretném valahogyan tartani, csak azt nem tudom hogy elég-e ha a szokàsos dolgokat eszem a szénhidràt mennyiségeket betartva, vagy teljesen màs dolgokat kell ennem?

Pl ugyanúgy lehet fehér rízs enni a megfelelő mennyiségben vagy muszàj barna rízsre vàltani stb?


2016. jan. 11. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz fehér rizst a megfelelő étkezéshez számított ch értéknek megfelelően. Ezt főzés nélküli állapotban kell lemérni, aztán elkészíteni. Nem kell más dolgokat enned, csak iktasd ki a cukrot, mézet és mindent, ami hozzáadott cukrot tartalmaz.
2016. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat kellett várnom,míg eljutottam a diab szakrendelésre,így hát előtte a neten tájékozódtam!Tök jó mintaétrendek,receptek vannak feltöltve,sokat segít.

Olvasgass a témában,sok érdekességet fogsz találni.

2016. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezt ki kell tapasztalni. nyilván a cukrot és a mézet teljesen ki kell iktatni, ez nem kérdés.


innentől kezdve rajtad múlik. azért a fehér dolgokat megéri lecserélni, mert nagyon megemelik a cukrot míg egy rozskenyér mondjuk nem. na és persze vannak olyan dolgok amiket diétás változatra cserélsz akkor sokkal többet ehetsz, mondjuk ha neked kevés a 180ch és éhezel akkor megéri lecserélni pár dolgot.

2016. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!