Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3hetes babam eletebe hogyan...

3hetes babam eletebe hogyan csinaljak rendszert?

Figyelt kérdés
3hetes a fiam! Sokan mondjak hogy az etetesek meg minden ugyan abban az idoben legyen mindennap.Egyedul a furdes van mindennap nyolckor azon kivul kaosz az egesz. Nem ket orankent eszik hanem akkor amikor o ehes.pl eszik bofizik es utana megint ehes.anyatejet es tapszert is kap. Ejjel felkel 2-3orankent de nappal egesz nap csak aludna.elso baba
2016. jan. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A fürdés legyen mindennap nagyjából ugyanakkor. Éjjel ha eteted, ne kapcsolj villanyt, ne beszélj hozzá, legyen minél nagyobb csend és nyugalom körülötte. Pelenkázni is csak akkor pelenkázd éjjel, ha bekakilt vagy nagyon pisis. Teljesen normális, hogy 3 hetes korában még nem alakult ki rendszer.
2016. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom😊
2016. jan. 12. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

ENnyi idősen még nem tudsz rendszert csinálni, olyan gyorsan változik a baba még.

Majd 6 hónapos kor után már jobb lesz, de igazi fix napirend - ami nem csak 1 hétig tart - 1 éves kor után alakul ki általában.

Ahogy az első írja, a fürdés és az utána lévő esti rutin legyen mindig ugyanakkor.

2016. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hetes babával napirend? ne viccelj! :) Persze értem mit szeretnél, de hidd el, annyit változik még 1-1 hét alatt is ennyi idősen, hogy felesleges ezen erőlködni! A fürdés legyen fix, és hogy éjszaka csak szopizás, és esetleg pelusozás , de semmi rendes felkelés, pörgés... alakul majd, ne görcsölj rajt!
2016. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom.csak vedono mondta hogy mindig 2orankent egyen,de o vele még azt sem tudom tartani mert ha ehes mindig adok neki.az este az mindig ugyanugy alakul csak az valtozik hogy ejjel mikor kel fel enni.
2016. jan. 12. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig pont két óránként ennie, úgy egyen ahogy éhes lesz.
2016. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom 12 hetes, 5(!!!) napja szokott rá, hogy éjszaka alszunk, nappal dumálunk. Nem mondom azt, hogy a 12 hét alatt folyamatos volt a csere, de olyan 8-10 héten keresztül biztos. Szívtelen voltam, de én már annyira kikészültem, h nem ébredtem fel néha ha sírt, emiatt sokszor megpróbáltam nappal ébren tartani avagy felébreszteni. Lehetetlen volt...


Enni soha nem keltettem... a kórházban, talán. Itthon nem. Kelt 3 óránként, most már 3-4óránként. Az éjszakát végig alussza, nem ébred enni, én sem keltem. Ha éhes, szól. Ha meg alszik, nem tudom felébreszteni...ha aludni akar hiába nyomkodom a szájába a cumisüveget, max. azt érem el vele, hogy komfortcumizik és csak jobbat alszik. Szépen hízik, szépen fejlődik. Akkor probléma nincs!

2016. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy irod o is comfort cumizik ha ebresztem de ugyan úgy vissza alszik! Egyebkent szepen hizik szerencsere.Tegnap mertuk😊.koszonom a valaszokat
2016. jan. 13. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!