Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt e olyan hogy csak akkor...

Volt e olyan hogy csak akkor vettétek meg a babakocsit mikor már a picur megszületett?

Figyelt kérdés
Meg van mindene már neki csak a kiságy és a babakocsi nem.. ezen kivül ruhacska, pelus, cumisuvegek, pelenkazo, kiskad.. szoval minden ami fontos.. 34hetes vagyok.. és mindig ugy erzem kifutok az időből.. ezeket meg csak azert kerdezem mert hogy a védőnő nem e kötőtt bele abba hogy még nincsen meg pl a babakocsi.. ilyesmi.. köszi a válaszokat.. :)negativ nem erdekel!!!

2016. jan. 18. 17:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem félek attol hogy nem lesznek meg ezek a dolgok mert biztos hogy meg lesz.. egyszerűen csak attól félek hogy azt mondja védőnő jo akkor nem hozhatom haza..
2016. jan. 18. 17:51
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnek semmi köze ahhoz hogy terhesen veszed-e meg a babakocsit, vagy esetleg a gyerek 6 hónapos korában. Gondolod hogy azért nem vihetnéd haza a kórházból a babát mert nincs babakocsi?? Valaki nem is használ egyáltalán, mert hordoz. Ugyanígy a kiságy sem kötelező, mert van aki az elején mózeskosárban altatja a babát.
2016. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A védőnő a 19. héten jött ki megnézni a lakást, akkor még semmink sem volt meg. Azóta se kérdezi, vettünk-e dolgokat (nekünk nagyjából minden megvan nagyobb tárgyakból).


Ha hazaviszitek, nem azt fogják nézni, van-e babakocsi (bár a kiságy azért fontos nyilván), lehet, hogy pl. csak hordozni fogod, akkor nem kell babakocsi. Meg amúgy is...legyen bekötve a víz és legyen fűtés a lakásban.:)


32hkm

2016. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

uhh köszi.. most megnyugottam..

azert voltam beparazva mert első baba és ráadasul nem rég költöztem ide, nem ismerem még ezt a védőnőt ugy.. és csak napok óta már ezen gondolkodom éjszaka hogy mit mondok majd neki..

2016. jan. 18. 18:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Miert ne hozhatnad haza?,En is ismerek olyat aki 3. babanak nem vett kocsit pedig megtehette volna ! Sogornom is szules utan vett szoval nem vagy lemaradva :)
2016. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lakás rendezett.. persze kell újitgatni de nem mondthatnám hogy annyira rossz lenne a helyzetunk.. termeszetesen fűtes, villany, víz van..
2016. jan. 18. 18:04
 7/15 A kérdező kommentje:
huu én ugy féltem eddig.. még kerdezni sem mertem.. köszi a válaszokat! :)
2016. jan. 18. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:

dehogyis mond ilyet.

Nekünk sem volt meg még, mondta hogy hol tudok venni, ha esetleg még keresnénk.

2 hónapig mózesben aludt amúgy, össze sem raktuk addig a kiságyat, arra is csak annyit mondott, hogy majd ha már kúszik, akkor kelleni fog az ágy, rakjuk össze lassan.

HA normális, nem szól bele. Ha beleszól, akkor meg igazából nincs sok köze hozzá.

2016. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm! :)
2016. jan. 18. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a védőnő azt mondja, hogy nem jöhet haza, ott komoly hiányosságoknak kell lennie, pl: áram, fűtési lehetőség hiánya, dőlőfélben lévő ház, a szülők olyan állapota, ami miatt a gyermek megfelelő ellátása veszélybe kerül, esetleg több gyermekük van már állami gondozásban...A babakocsi nem érdekli ebből a szempontból. Szoc. munkás vagyok...
2016. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!