Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy bajd csináltam azzal...

Nagy bajd csináltam azzal hogy kb 5 hetesen maszturbáltam?

Figyelt kérdés
4 pozitiv teszt,kb 5 hetes vagyok ma maszturbáltam és azóta fájdogál a hasam hol középtájt hol lent hol oldalt inkább olyan mintha izomláz lenne a hasamban vagy mintha hascsikarás lenne,már előtte is fájdigált,csak most mintha picit jobban,most ezzel nagy bajt csináltam ,első terhesség,vagyis még elsem tudjuk hinni h elsőre összejött,ezért mindentől félek .
2016. jan. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bajt nem csináltál, nyugodtan lehet maszturbálni, max. az utolsó hónapban nem ajánlott, nehogy meginduljon a szülés. Ilyen korai terhességnél semmi nem történik a maszturbálástól. szerintem nem kellene erre a hasfájásra koncentrálnod, lehet, hogy attól jobb lenne.
2016. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

nem kell félni az orgazmustól, hiszen a férjeddel is együtt vagytok, akkor is szokott lenni.:) emiatt ne aggódj!


32hkm

2016. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is voltak szex és orgazmus után keményedések, ijesztő, de nem okoz gondot. Szedj magnéziumot.
2016. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak mi kismamák tudjuk hogy mi megy végbe a szervezetünkbe. Én pl egyfolytába szexeltem volna férjemmel, de úgy képzeld el hogy állandóan kívántam. (Azóta se voltam annyira beindulva mint akkor 😁)Ő meg h jaj ne nehogy baj legyen... valahogy meg kellett nekem is oldani. Semmi baj nem lesz az orgazmustól, csak ahogy írták előttem, az utolsó hetekbe kell vigyázni.
2016. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!