Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől késhet a menstruáció?...

Mitől késhet a menstruáció? Teszt negatív lett, X-epil tesztcsíkkal csináltam.

Figyelt kérdés
37.napon vagyok,de még nem jött meg.Általában 30-33 napos a ciklusom.Fáradékonyabb vagyok és tegnap éreztem hogy érzékenyebb az egyik mellem,de oldalt,olyan mintha feszülne,húzódna.Méhszájseb okozhat kimaradást?Tavaly volt és akkor is kimaradt.Csütörtökön megyek orvoshoz.
2015. máj. 3. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ciszta is okozhat. Nem követed véletlenül a peteerest? Benne van hogy később lehetett ezért nem mutatja még a teszt.
2015. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem most később volt peteérés,mert pár nappal később éreztem mint ahogy "kellett volna".Akkor mennyivel később mutatja a teszt?mikor teszteljek újra?
2015. máj. 3. 08:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy pár nappal akkor lassan mutatnia kellene. Ha kibírod akkor ráér csütörtökön is. A doki terhességet nem fog látni még. Ha addig pozitív akkor szerintem nem is kell elmenni.

A pé után 15 nappal már általában kimutatja a teszt amúgy, ha emlékszel melyik nap volt.

2015. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ciszta, stressz, sok minden.


Van rá egy 5 pontos praktika, hogy meghozzam, ha késik:)


1. 2-3 km futás este

2. 2-3 dl vörösbor

3. szex

4. meleg fürdő vagy zuhany

5. Aviva-torna

2015. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont az a fura,hogy mostanában semmin nem stresszelek,pajzsmirigy alulműködésem van de most tök rendben van az értékem.X-epil tesztcsík amúgy mennyire megbízható?
2015. máj. 3. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Lily és a Gabriel tesztek váltak be.
2015. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!