Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani háti hordozó...

Tudnátok ajánlani háti hordozót 16kg-os kisgyereknek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
En Tula toddlert használtam ekkora súllyal. Szinte nem ereztem. Www.babahurci.hu (itt vettem)
2016. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 kilósan már nem nagyon cipeltem a gyerkőcöt, de ha nagyon kellett, akkor mei taiban (Gremesénk van - bár addigra már rég kinőtte), később podegiben kaptam a hátamra.
2016. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezeket néztem én is, de nem tudom, hogy jó lenne-e. Vagy ezek a vázas hordozók? Manduca milyen magasnak való? Az 20kg-os, de a gyerekek magasak is nagyon.

Nekünk Marsupi plusz van, nagyon szeretem, de hátra nem tudom feltenni segítség nélkül a tépőzár miatt.

A nagyobbik fiam most 22 hónapos 15,5kg, a kicsi 5 hónapos, 9,5kg és szerintem ő sem lesz kicsi 2 éves korában sem - ki fogjuk használni , ha veszek még egyet. Azért kell vennem még egy háti hordozót, elég nehéz velük közlekedni babakocsi+mindenfelé elkóborló vagy elöl hordozó+a nagyot is cipelve vagy esernyő kocsiból szabadulni akaró + elöl hordozó. Nehezek és elegem van a mindennapos harcból a nagyobbal, meg a kisebbnek is kelleni fog úgyis hátra később.

2016. jan. 20. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Manduca szerintem kicsi lesz. terpeszét tekintve legalábbis.

vázas hordozó másra való, nem mindennapi közlekedésre. és abban leginkább ül a gyerek, saját erejéből, konkrét megtámasztás nélkül. kb mint egy kerti székben. szóval akkor támasztja, ha dől valamerre. szerintem ez nagyobbaknak való, ha való.


nem tudom, mi a keret rá, de talán legjobb lenne egy mindenhol állítható hurci.

vagy tényleg egy pod. ott lényegében body hossza és szélessége is (bizonyos határig) azon múlik, hogy kötözöd meg. ezt csak ajánlani tudom... a 4,5 évest is rendes terpeszben a hátamra tudtam dobni vele a nyáron. igaz, ő 4,5 évesen volt 16,5 kiló...

2016. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!