Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szabad kakukkfű teát adni...

Szabad kakukkfű teát adni mézzel 14 hónapos kisgyereknek? Esetleg mást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Doktornő két hétig szabin van, az ügyeletes felnőtt orvos pedig nem merte biztosra mondani :(

Neten is hol azt olvasom, hogy szabad-hol azt, hogy nem.

Hagymateát nem fogadja el. Mézet is evett már.

Szed mindent, amit ilyenkor lehet. Csak nem igazán múlik a hurutos köhögés és orrfolyás.



2015. febr. 9. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Szia add neki a stodal szirupot igaz azt modják h 2 év alatt nem ajánlott az alk.tartalom miatt de utánanéztem és kevesebb benne ag alk.mint az ambroxolban amit már 3hónapos gyereknek adnak. Én a stodalt adtam a 4 hónaposomnak és használt csak arra figyelj hogy kizárólag műanyag vagy üveg felülettel érintkezhet tehát ne fém kanállal add be neki és teljen el 30 perc az evés és a beadàs között!
2015. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hársfateát biztosan ihat - csak nem literszámra. A kakukkfűben én sem vagyok biztos. És Stodalt is kaphat, én úgy tudom, evés után legalább 1 órával, előtte legalább fél órával kell adni.
2015. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kakukkfű emeli a vérnyomást picit, de én sokszor csinálok pl. bolognait a fiamnak (7-8 hótól) és pici kakukkfüvet eddig is kapott bele, meg más fajta ételekhez is. Főzettel csak inhaláltunk eddig. Ő 1 éves most. Szerintem gőzöljetek a főzettel ti is, az jó, kamillával keverve is, tüdőre, orra is.
2015. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a gyógyszertári köptető és nagyon sok gyári alapanyaga is a kakukkfű, a legjobb köptető.

De ne mézzel add neki, hanem kevés cukrot karamellizálj bele ez meg a másik legjobb köptető, szóval a legjobb kombináció.

Én soha nem adtam a gyereknek mást.

2015. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!