Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukák. Az a bizonyos...

Fiús anyukák. Az a bizonyos kuki kérdés?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint szűkebb lett a kisfiam mint volt. Mondta figyeljem pisil e sugárba eddig pisilt de ma reggel mintha nem igazán. Mindenképp felvágják ha nem pisil úgy? Vagy mit lehet tenni ilyenkor? (Jó még egyszer láttam úgy amire nem mondanám,hogy sugár pisilés, még figyelgetem) Csak most kicsit megrémített ezzel a védőnő.
2016. jan. 25. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell figyelgetni minden nap, mert akkor bedilizel tőle:)

2 lány után én is tartottam tőle, hogy gond lesz, de szerencsére nem volt.


Nálunk az volt a tanács, hogy minden fürdésnél óvatosan, 1-2 mm-t kell hátrahúzni, ahogy óvatosan leöblíted neki. Semmi erőszakos hátrahúzás, semmi napi 10-szer. Csak az esti fürdéskor. Havonta úgyis látja az orvos, ha gond lesz, szól.

2016. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem vágták, egyszerűen hátrahúzta a doktornő, amikor két éves elmúlt, és még nem oldotta meg a természet a problémát. Féltünk tőle mint a fene, mert rengeteg rémtörténetet hallottunk, de semmiség volt. Persze fájt neki, sírt is nagyon, de hamar megnyugodott, utána még két-három napig volt neccesebb a pelenkázás, mert olyankor hátra kellett húzni, és bekrémezni, de harmadik este már fürdés közben magának huzigálta, férjem már megjegyezte viccesen, hogy kettőnél több hátrahúzás már maszturbálás. :-) De a fiunknak nagyon tetszett, hogy tud vele játszani.
2016. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Mi sem figyelgettük egyébként. Azt tanácsolták nekünk is már a szuletesekor, hogy fürdésnél, amennyire lehet, annyira húzzuk hátra, de ne feszegessük, de láttuk,.hogy nem fog ennyitől megoldódni. A hátrarantassal meg azt tanácsolták, hogy várjuk meg a rossz időt, amikor már nem ül homokozoban. De nem néztük ugrásra készen. Megvártuk a rossz időt, aztán amikor volt lelkierőm hozzá, akkor elmentünk.

Kettes voltam

2016. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes, hogy fitymaszukulet van, vagy letapadas. Utobbinal szoktak felhuzni, az egyik fiamnak volt es az valami borzaszto, szegenyt napokig megviselte.

A masik fiamnak fitymaszukulete volt, arra szteroidos kremet kapott, a fityma legveget kellett kenni vele (nem emlekszem mar hogy mennyi ideig).

A lenyeg, hogy ott a bort annyira elvekonyitotta, hogy utana mar hatra lehetett huzni, neki letapadas nem volt.

Egyaltalan nem is vett kb semmit eszre ebbol a gyerek, nem fajt neki sem a kremezes, sem az, amikor a kontrollon az orvos hatrahuzta.

2016. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legelső naptól azt tanácsolták már a kórházban is, majd a védőnő és gyerekorvos, hogy fürdésnél húzzuk finoman hátra (de csak amennyit enged, nem erőltetve), illetve babaolajjal törölgessük át. Nem tudom, ezek mennyire befolyásolták, de 1,5 évesen teljesen hátra lehet húzni a gyerkőcömnek.
2016. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!