Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan gyerekbarát...

Ismertek olyan gyerekbarát tengerparti nyaralóhelyeket, ahol 1 hét 4 főre kijön max.400e Ft-ból?

Figyelt kérdés

Nézegetem az ajánlatokat, de sajnos júliusban, amikor bezár az ovi, minden iszonyú drága, 400e Ft lenne csak a szállás és az utazás négyünknek, de kajával és a költőpénzzel együtt simán 500-600-zal érdemes számolni.

Tényleg ennyibe kerül vagy én vagyok ilyen béna? :)

Spanyolországot, Olaszországot, Görögországot, Ciprust és Máltát nézegetem, meg az ezekhez kapcsolódó szigeteket, ha repülővel mennénk, kocsival szóba jöhet Horvátország és Észak-Olaszország, de itt voltunk már, mondjuk szívesen visszamennénk :)

Bulgária, Egyiptom, Törökország stb. nem vonz, habár lehet, hogy júniusra meggondoljuk magunkat az áruk miatt...


2016. jan. 31. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem júliusban tengerpartot, repüléssel képtelenség ennyiből kihozni.
2016. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktuk csinálni, hogy bemegyünk az utazási irodába,elmondjuk mennyi a keret, mikor tervezzük, kb. milyen paraméterekkel.Az értékesítő nagyon szívesen fog segíteni, és 90% , hogy talál megfelelőt!
2016. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ettől féltem :(

Júl. közepén zár be az ovi 6 hétre, persze akkor van a legfőbb-főszezon!

De most komolyan, mennyit kell ahhoz keresni/félretenni, hogy megengedhessen magának egy hét külföldi nyaralást egy átlag család???

2016. jan. 31. 18:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországba elmentek autóval, kerestek egy szimpatikus partszakaszt, ott bementek a helyi idegenforgalmi irodába, már mutatják is a szabad szállásokat. Kb. 50-70÷-os áron, mintha innen foglalnád. Mindig így csináljuk.
2016. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es, utazási irodával még sosem voltam, úgy gondolom, hogy a jutalékukat inkább elszórakozzuk odakint :)

De megfogadom a tanácsod és bemegyek, hátha kellemesen csalódom :)


Van esetleg valami konkrét javaslatotok, ahol már jártatok is? Elsősorban homokos tengerpartot szeretnénk, mert ott nagyon jól érezték magukat a gyerekek, órákig elvoltak a homokvár építéssel :)

Valami látnivaló is jó lenne a közelben, főleg rosszabb idő esetére.

2016. jan. 31. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Horvátországban nem nagyon van homokos tengerpart. Opatija-Rijeka vonal szerintem szép, és elég sok jó, olcsó apartman van.
2016. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


épp most dobta fel nekem :)

mi nem szoktunk tengerpartra menni, de bónusz brigáddal megyünk évi 3x, tök jókat fogunk ki :) ősszel balcsin voltunk, egy luxus apartmanban 4 éjszakát 15.000.-ért :)

ki lehet fogni ilyen akciós oldalakon, de lehet tényleg az a legjobb ha utazási irodán keresztül mentek.

2016. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem tudom. Mi a balcsira megyünk 4-en,de 297.000 ft csak a szallas... Tengerpartra tobbre tippelnek joval.

Tavaly Gorogorszagban voltunk, 800.000e Ft-on túl költöttünk. Nem olcsó.


Viszont Törökország szezonon kívül (szeptember) 120.000ft/fő/hét ellátással. De gondolom az már sehogysemjó.

2016. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 3005 ***** válasza:

Szia,

Booking.com-ot nezd meg, csak a szuronel allitsd at h legolcsobbtol legyen ne az ajanlott.

Mi 2-en megyunk Gorogorszagba 3*-os tengerpart melletti szallodaban 13 ejszaka £338. Ebbe a repulo meg nincs benne de azt is neztuk h ha nostanaban lefoglaljuk nem lesz draga.

2016. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 3005 ***** válasza:
Meg azt lehagytam h Julius 11-24.
2016. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!