Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Repülés 13honapossal. Van...

Repülés 13honapossal. Van tanácsos?

Figyelt kérdés

Márciusban utazok kettesben fiammal Ausztráliába. Akkor lesz 13-14 hónapos (egy hónapra megyünk). Olyan szülők tippjeit tanácsait várom, akik repültek már kb. ennyi idős babajukkal.


Előre is köszönöm! :)

Ja az ut kb 24ora 2 átszállással



2016. jan. 31. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*tanácsod
2016. jan. 31. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly repültem 1 éves gyerkőccel. Vittem neki kézipoggyászban 2 teljes váltás ruhát (sosem lehet tudni), pelenkázáshoz cuccokat, kisebb játékokat (direkt vettünk az útra egy újat is, mert az akkor nagyon érdekes volt neki), és tabletre töltöttem le pár mesét, kedvenc dalt. Fel és leszálláskor itattam, hogy ne duguljon be a füle. Vittünk gyümölcsöt és kedvenc nasit is.
2016. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utaztam 15 hónapossal,aztán később 5 évessel és 9 hónapossal....az előttem jól leírta,bár én a 2 váltás ruhánál többet tennék be...én a kicsinek vittem a kis plédjét is,az megnyugtatta.A tablet/játékok ok,a kedvenc nasija is.Nem tudom szopizik-e(az én legkisebbem 2 éves korig cicizett),ha nem vigyél több cumit is(persze ha cumizik),és fertőtlenítő kendőt.Mi Bécsből repültünk,ott megengedték-miután beleittam-hogy felvigyem az innivalóját,illetve a nagyobb tápszert ivott reggel és este(amikor 15 hónapos volt)a port meg kellett kóstolnom,úgy felvihettem(a gépen adtak hozzá vizet,az nem volt gond,és többféle üveges babakaja,babadesszert közül is választhattam(ez a Flyniki volt,többször repültünk velük).Az öledben utazik majd,vagy külön székben?
2016. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nem cumizik es mar csak napi egyszer cicizik, de addigra szerintem mar azt sem fog


Az ölemben utazik majd

2016. febr. 1. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú,akkor azért kemény lesz(leginkább az ölben utazás miatt).Feltétlen kérdezz utána,hogyan vihetsz fel folyadékot,mert-más opció nem lévén-muszáj itatni fel és leszálláskor.
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!