Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel szeditek ki a sargarepa,...

Mivel szeditek ki a sargarepa, sutotok, cekla stb. foltokat?

Figyelt kérdés
Azonnal beaztatom Vanish-sal, majd kimosom, de nem jon ki.
2016. febr. 2. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Vanish-sel nincs jó tapasztalatom, szimplán folyékony Ariel-lel bekenem, beáztatom, majd kimosom.
2016. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dörzsölgetem vanish szappannal egy ideig amint tudom, lehetőleg minél hamarabb. Majd áztatom mosószeres vízben. Ezután kimosom de legkésőbb az áztatással kijön mindig. Még nem maradt benne.
2016. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel, szinte mindent kiszed. Annyi a titka, hogy a lehető legforróbb vizet - amit a ruha elbír - kell ráönteni a ruhára (amit a kiöntött porra dobálsz rá lazán).

Nekem egy kék ruhát tett eddig tönkre, nem tudom, hogy ez vagy a vanish igazából, de a színesekre/csíkosakra is használom és a foltokat kiszedi, a színeket meg nem. A törlőrongyokat is kitakarítja amúgy.

2016. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és nem a mosógépbe teszem, hanem a lavórba előtte pűr órára úgy, ahogy leírtam. Utána mosógép.
2016. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2016. febr. 2. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Dm-es epeszappan, ha masszív, rá pár perce a rózsaszín folyékony Vanish, utána mosógép.
2016. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A folyékony Vanish nálunk kiszedi ezeket. Bevizezem a ruhát, rá a vanish, dörzsölöm kicsit majd ott hagyom min.fél órára majd mosógépbe be.

Nálunk egyedül a sárgás kakit nem szedi ki a vanish meg a durva sár foltot.

2016. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azonnal ki tudod mosni, akkor szerintem a sima mosószer is jó, ha beáztatod. Én Vanish oxi action port használtam, de nekem az a tapasztalatom sajnos, ha nem rögtön áztatod be, akkor semmit nem használt. Beszáradt foltot szerintem semmi nem vesz ki. Vagy, ha valaki tud ilyet, megoszthatná velem is. Az előttem szólók friss vagy beszáradt foltról beszéltek?
2016. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek is.

Ma hosszabban aztatam be, a Vanisht pedig belrdorzsoltem a foltba. 6 ora aztatas utan kimostam, es kijott.

2016. febr. 3. 20:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszaradt folt volt egyebkent. Sajnos nincs mindig lehetoseg azonnal atoltoztetni.
2016. febr. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!