Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon sokat fáj a fejem...

Nagyon sokat fáj a fejem 19hetes vagyok az orvosom szerint csak aszpirint, algopirint szedhetnék, de mivel ezekre allergiás vagyok így nem. Javasolta a homeopátiás készítményeket, de ezek nem hatnak. Mivel probálkozhatnék még ami nem árt a babámnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Panadolt is lehet bevenni terhesség alatt
2010. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a gyógszertárosok tapasztalatból mondom, h néha többet tudnak segíteni....egyébként meg amit már lehet kis gyermeknek is adni az valószínűleg nem árt néha....panadol

Én jártam agykontrollra és 10-20 perc alatt teljesen el tudtam még anno mulasztani a fejfájást, ha hiszel benne lehet h érdemes....

2010. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Paramax
2010. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Énis így voltam, mint te. Nekem a 10.héttől a 20.hétig iszonyat fájt a fejem. Én gyógyszerellenesség miatt nem vettem be semmit.

Nekem a jégzselé használt. Bekentem vele a homlokom, halántékom, tarkóm és jobb lett. Naponta többször. Plusz a hidegvizes borogatás is bevált. No, meg a sok friss levegő.


Próbáld ki, hátha...

2010. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez komoly hogy Aspirint meg Algopyrint javasolt az orvosod??? Kb. pont ezeket NEM szokták terhesen ajánlani, inkább a paracetamolt (tehát a panadolt).

Egy gyógyszerész-

2010. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gyógyszertárban kérdezd meg, hogy mit lehet, ők tudni fogják. Nekem egy Ibumax nevű fájdalomcsillapítót javasoltak anno a patikában, addig nem is tudtam, hogy ilyen létezik.
2010. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Tényleg több orvos is javasolta az aszpirint meg az algopyrint.
2010. márc. 30. 12:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Ibumax az ibuprofént tartalmaz ami nem javasolt a terhesség alatt.
2010. márc. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!